Терміново у wishlist: колаборація українського бренду Alice K та DOROFEEVA

Мереживо, футболки з принтом та ті самі ідеальні джинси на літо!


ФОТО: ALICE K

опубліковано: 24 червня 2024

Реклама

Український модний бренд Alice K та артистка DOROFEEVA оголосили про запуск колаборації. Дроп включає кілька повсякденних образів — футболки, мереживні комплекти, аксесуари та джинси, прикрашені принтом у вигляді зайчика, який є візитівкою як для Alice K, так і для самої співачки. Вушка — впізнавана фішка образу DOROFEEVA: у кліпах, у сценічних образах і на афішах, благодійні вушка, які придбали за 2 мільйони гривень. І звісно, впізнаваний рядок: «А ти зайка, вартий лайка» з пісні DOROFEEVA «Хай пишуть».

«Співпраця з Надею — це нова глава в історії бренду та справжнє втілення мрії, бо ми моментально знайшли спільну мову і смаки. Особливо цікаво було погратися з образами зайчиків, які є як у наших бестселерах, так і частиною образів Наді вже багато років. Колекція втілила ідеї та естетику, які ми поділяємо, і це дійсно надзвичайний досвід для всіх нас», — розповідає Аліса Кукуняк, креативна директорка Alice K. 

Створена в дусі бренду, лінійка передбачає різноманітну стилізацію і ступінь «яскравості» — так бандана перетворюється на топ, мереживна туніка додає поетичності, а асиметрична спідниця грає з пропорціями. Упізнавані елементи, притаманні естетиці співачки, знайшли органічне прочитання в поєднанні із жіночним та грайливим стилем Alice K. Ніжна колірна гама додає романтичного настрою і надихає отримувати задоволення від життя тут і зараз, а зручна посадка та злегка бунтарський настрій спонукають до по-справжньому літніх пригод.

DOROFEEVA поділилася своїми враженнями:  

«Ця колаборація вийшла не просто так, адже бренд Alice K мені дуже подобається. Я давно за ним слідкую, часто ношу в житті, навіть вдягала на сцену. Тому, коли дівчата запропонували колаборацію, я миттєво відреагувала. Alice K для мене як свято — бренд відрізняється від інших, має свій особистий стиль. Знаю по собі, як одяг може впливати на настрій: вдягаєш щось гарне зранку — і весь день уже йде інакше. Тому мені хотілося зробити разом з Алісою щось, що допоможе дівчатам почуватися легкими та романтичними сьогодні, коли у нас так небагато приводів для радості. Я втілила в цій колекції своє бажання нагадати, як важливо себе любити та дозволяти собі бути дівчинкою».

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ