Мікротренд літа-2024: як носити жилет замість топа

Найкращі стилізації


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @haileypolk

опубліковано: 20 травня 2024

Цього літа вчимося експериментувати зі ще одним елементом office core — жилетом. Стильні fashion-інфлюенсери надихають нас не лише носити його у класичній комбінації жилет + жакет + штани, а й сміливо експериментувати з поєднаннями та фасоном самого жилета. Нижче знайомимося з найактуальнішими моделями та цікавими стилізаціями, які варто повторити влітку 2024 року. 

@lisonseb

Найкращий спосіб носили жилет улітку 2024 року — обирати невагомі сети з льону чи бавовни. Це може бути комбінація із шортами, штанами або спідницею. А якщо ти ще й дотримаєшся однієї колірної гами, образ виглядатиме набагато витонченіше. Фокус уваги на всі відтінки білого, ніжний молочний та трендовий butter yellow. Так, улітку 2024 року монохром досі актуальний! Та не забувай додати кілька акцентів із прикрас або аксесуарів. Експериментуй та підкреслюй свою індивідуальність.

@veneti.a

@oliviafaeh

@veneti.a

@monikh

@marvaldel

Улітку 2024 року носимо стильний жилет як альтернативу топам та футболкам з улюбленими джинсами. Обирай класичний приталений жилет, з аксесуарів — маленьку сумку, темні окуляри та акцентне кольє. Або роби ставку на більш розслаблений образ: заміни підбори на комфортні сандалі, а модний багет на плетений шопер.

@lisonseb

@monikh

@lucywilliams02

Які є альтернативи класичному жилету? Невагомі моделі на зав’язках, тендітні жилети, виготовлені у техніці кроше або з тонкого трикотажу. Окремий тренд: подовжений жилет — оверсайз або приталений, який дозволить погратися із силуетами. 

@amarenns

@capucinerqllrt

@vanessamferraiolo

@_jeanettemadsen_

@monikh

@monikh

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ