Мінімалізм 90-х — головний тренд літа-2024: актуальні речі та готові образи, щоб його приміряти

Багато прозорості, витончені сукні, максіспідниці, приталені сорочки та базові топи. Розповідаємо, як повторити образи у стилі 90-х!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @josefinevogt

опубліковано: 8 липня 2024

Реклама

Улітку 2024 року продовжуємо знаходити натхнення в 90-х. Проте зараз звертаємо увагу не на яскраві кроп-топи, маскулінні карго чи чокери зі стразами, а рухаємося в сторону естетики мінімалізму тієї епохи. Згадай образи кінозірок та топмоделей 90-х на знімках папараці та червоних хідниках: ми бачимо багато прозорості, витончені лаконічні сукні, максіспідниці, приталені сорочки та базові топи. Ці речі не кричали про тренди, а були класним фоном для everyday fashion. 

@idasjunnesson

Повернення моди до мінімалізму 90-х, безумовно, один з головних трендів літа. Ми бачили це на подіумах сезону SS’24 (зокрема, у Ferragamo, Acne, Givenchy, Versace та Saint Laurent) та продовжуємо надихатися такими простими, але мегастильними образами в дусі епохи від fashion-інфлюенсерів. 

Як скласти образ у стилістиці мінімалізму 90-х

Аналізуючи образи кінозірок та моделей 90-х, можна виокремити кілька особливостей їхніх луків: мінімалізм, прості фасони, ідеальна посадка. Основа гардероба у стилі 90-х — прості топи на бретелях та футболки, що мають бути трішечки оверсайз. Мінімум декору та яскравих деталей, проте можна експериментувати з асиметрією або, наприклад, оголеною спиною чи відкритими плечима. Також актуальні варіанти верху — приталена сорочка або блуза, топ у білизняному стилі та напівпрозорий лонг.

@sylviemus_

Щодо спідниць, найактуальніші моделі в дусі 90-х — максі прямого силуету або спідниця-олівець завдовжки приблизно до коліна. Окремий тренд 90-х, що популярний і зараз, — готові сети зі спідниці та топа в тон.

Звичайно, один з найвпізнаваніших луків модних 90-х — правильні джинси в поєднанні з білою футболкою / сорочкою. Образ, що ніби існує поза часом, улітку 2024 року завершуй трендовою сумкою хобо.

@laraaceliaa

Не забуваймо і про сукні. 90-ті подарували нам сукні-комбінації, які вже кілька сезонів поспіль очолюють усі модні рейтинги. Найактуальніша модель літа-2024 — лаконічна сукня в білизняному стилі з круглим вирізом.

@taffymsipa

Окремий тренд тоді та влітку 2024 року — це базові трикотажні сукні: міні у стилі Керрі Бредшоу або так само актуальні моделі довжини міді чи максі.

@josefinevogt

Мінімалізм 90-х — стильний та практичний тренд літа-2024, який до того ж дуже легко приміряти. Спробуєш?

@filis_pina

@haaannajohansson

@lglora

@leiasfez

@sylviemus_

@josefinevogt

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ