Новинки травня: тренди весни-2024 в колекціях українських брендів

Речі, на які варто звернути увагу


ФОТО: Бібліотека

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 9 травня 2024

Новинки травня: тренди весни-2024 в колекціях українських брендів

Українські бренди продовжують надихати нас неймовірною естетикою та якістю, котрі вони вкладають у кожну нову колекцію. На які новинки варто звернути увагу в травні? Ми вже проаналізували головні тренди весни-2024 та знайшли їхнє відображення в колекціях made in Ukraine.

Так, навесні 2024 року в центрі нашої уваги речі в білизняному стилі: від витончених суконь-комбінацій до милих піжамних сетів. Шорти-бермуди стають кращою альтернативою штанам та теплий сезон: шорти з деніму, більш розслаблені спортивні моделі або ж костюмні шорти.

Увагу привертає новий гарячий тренд — спідниця-балон. Міні або максі з об’ємним подолом точно стануть класними акцентами весняно-літніх образів. Ми так само продовжуємо інтегрувати в гардероби напівпрозорі речі: сукні, спідниці та блузи. Та сміливо експериментуємо з кроєм: асиметрія — актуальний тренд весни-2024.

Давай детальніше розглянемо інтерпретацію цих трендів у свіжих колекціях українських брендів.

1

Речі в піжамному стилі

Піжамні костюми зі штанами або шортами — беззаперечний хіт сезону, що виходить далеко за межі спальні чи твоєї квартири. Цієї весни ми носимо розслаблені піжамні сети всюди, експериментуючи зі стилями, настроями та аксесуарами. 

Чудовий варіант ти знайдеш у колекції Kyiv Lines & Flowers бренду Cultoni. Нам особливо подобається принт із каштанами, символом міста.

 

2

Костюм з бермудами

Брючний костюм — must-have будь-якого гардероба. Навесні та влітку йому є більш актуальна альтернатива — костюм з шортами-бермудами. Наш фаворит: костюм від COOSH із преміумлінійки Select зі стильним подовженим жилетом та бермудами ідеальної довжини та крою.

 

3

Спідниця-балон

Нам неймовірно подобається різноманіття трендових спідниць весняно-літнього сезону. Серед фаворитів — милі, повітряні спідниці-балони з об’ємним подолом. Таку знайдеш, зокрема, у новій колекції Fashionista. Так, модель не зовсім базова, проте ну дуже цікава та грайлива!

 

4

Напівпрозорий тонкий трикотаж

Тренд на прозорість із настанням спекотного сезону лише набиратиме обертів. Варіант, як найкраще носити його просто зараз: тонкий трикотаж, що делікатно просвічується. Зверни увагу на цю неймовірно вишукану максісукню від O.TAJE. Створена, щоб привертати погляди.

 

5

Звабливі 90-ті

Блиск сатину, делікатне мереживо, спокусливі, але лаконічні силуети. Сукні-комбінації та сети з міні у дусі 90-х — ще один хіт зараз та влітку 2024 року. Цікаві варіанти у смачних відтінках ти знайдеш у колекції «Труднощі перекладу» від Bibliotheque Nationale.

 

6

Асиметричний крій

Асиметрія на сукнях, спідницях та топах — модний прийом, що дуже актуальний цього сезону. Нам подобається бачення тренду від харківського бренду Queenfluence. Остання колекція бренду наповнена топами та боді з трендовою прозорістю, драпіруванням та, звичайно, асиметричними вирізами.

 
Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ