Один з найбільших трендів літа-2024, який уже обожнюють fashion-інфлюенсери

Терміново в гардероб!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @juliesfi

опубліковано: 26 квітня 2024

Весняно-літній сезон завжди асоціюється із сукнями, напівпрозорими легкими тканинами та, звичайно, з кроше. Тендітна техніка в’язки — кроше цього сезону обіцяє стати одним з найгарячіших трендів, на рівні з «голими» сукнями та спідницями. Проте такі речі, теж показуючи трохи тіла, все ж виглядають стриманіше, вільніше, з більшим градусом ніжності, аніж звабливості. Що робить цей тренд більш придатним для твоїх everyday fashion експериментів, а для відпустки — справжнім must have.

@juliesfi

Топи, спідниці, сукні та штани, виконані у техніці кроше, вже оселилися в гардеробах найстильніших дівчат Instagram. Модниці роблять особливу ставку на сукні: обирають закриті максі, які цікаві саме через фактуру та в’язку, моделі, декоровані бахромою, яка так само гарячий тренд, розслаблені й дещо наївні мінісукні, які поєднують з таким же розслабленим взуттям на низькому ходу.

Тренд на прозорі спідниці — ще один модний спосіб приміряти кроше. Поєднуй з купальником на відпочинку, а на щодень — з подовженим верхнім шаром. Це правило працює і зі штанами. 

Найпростіший спосіб приміряти кроше, звичайно ж, топ: короткий топ-бра або класичний чи модель з рукавами. Примітка наприкінці: найкраще кроше виглядає в молочно-білій гамі та в монохромних луках. Розглядай образи блогерів та надихайся на власні!

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ