Онлайн-ритейлер Lyst оприлюднив рейтинг найпопулярніших модних брендів та речей у першому кварталі 2024 року

Про них говорили всі


ФОТО: Imaxtree; Instagram-акаунти

опубліковано: 24 квітня 2024

Онлайн-ритейлер Lyst оприлюднив свій рейтинг найпопулярніших модних брендів і товарів у модній індустрії, які найчастіше купували, шукали, коментували та одягали у першому кварталі 2024-го. Очолив рейтинг уже традиційно бренд Miu Miu, який збільшив кількість пошукових запитів в Інтернеті на 8% на початку 2024 року, а три його знакові речі потрапили до списку найпопулярніших товарів першого кварталу, увійшовши в історію Lyst Index.

«Глобальна одержимість Miu Miu триває: три вироби бренду ввійшли до топ-10 найпопулярніших продуктів #TheLystIndex Q1 2024, що є першим випадком для будь-якого бренду, що потрапив до рейтингу», — зазначили у звіті.

До першої п’ятірки найпопулярніших брендів також увійшли Prada, Loewe, Bottega Veneta та несподівано Saint Laurent — бренд дебютував у першій частині рейтингу завдяки своєму показу на Тижні моди в Парижі, який збільшив кількість пошукових запитів на 10% у першому кварталі.

У першій десятці також: Moncler, який порівняно з минулим рейтингом опустився на одну позицію вниз; Versace, який залишився на місці; Balenciaga, що повернув собі звання улюбленого бренду знаменитостей; Valentino, який піднявся на одну сходинку вище; Jacquemus, який повільно втрачає позиції.

Серед речей, найпопулярніших у першому кварталі 2024-го: кросівки Miu Miu x New Balance, сережки Khaite, плавки Miu Miu, балетки Alaїа, куртка Carhartt, сумка Balenciaga, поло Miu Miu й не тільки.

@MiuMiu

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ