Поза трендами: одна пара літнього взуття, яка залишається актуальною кожного спекотного сезону

Повір, така пара взуття стане незамінною у спеку! Тож обов’язково додай її до свого взуттєвого гардероба на літо-2024


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @deborabrosa

опубліковано: 5 липня 2024

Реклама

Улітку 2024 року комфорт, особливо стосовно взуття, виходить на перший план. Не просто так модні в’єтнамки та трендові балетки стали справжніми хітами сезону. Навіть у таку спеку ми не готові поступатися красою та стилем, проте значно більше уваги приділяємо саме комфортному взуттю. Сьогодні розповідаємо тобі про ще одну пару актуального взуття на літо-2024, яка поступово повертається до життя. Це універсальні сандалі, що існують поза трендами, а значить ― актуальні завжди.

Якщо ти ще не здогадалася, мова йде про сандалі у грецькому стилі ― на пласкій підошві та з ремінцями. Класична модель улітку 2024 року має безліч цікавих варіацій: це і ті ж модні в’єтнамки з додатковими ремінцями, що робить їх носіння ще комфортнішим, і шльопанці із цікавими ремінцями-плетіннями чи то канатними мотузочками тощо.

Ми проаналізували образи стильних Instagram-блогерів та зібрали для тебе найкращі варіанти сандалів у грецькому стилі: розглядай актуальні моделі та стилізації від інфлюенсерів. Повір, така пара взуття стане незамінною у спеку! Тож обов’язково додай її до свого взуттєвого гардероба на літо-2024.

@jen_wonders

@anoukyve

@deborabrosa

@cestclau

@deborabrosa

@jen_wonders

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ