Street style: як носити денім навесні 2024

ПІДГЛЯДАЄМО У НАЙСТИЛЬНІШИХ ДІВЧАТ МІЛАНА, ПАРИЖА ТА ЛОНДОНА


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: Spotlight

опубліковано: 8 квітня 2024

Денім — універсальний, зручний, практичний. Можна назвати з десяток причин, чому джинсовий одяг на постійній основі оселився в наших гардеробах. Проте цікаво, що такі базові речі, як джинси чи то сорочка з деніму з'являються не лише в якості everyday fashion, а й у наймодніших street style образах. Це доводить, що з денімом можна та потрібно експериментувати, вигадувати нові способи, як його носити та стилізувати.

Так, total denim образи вже не гарячий тренд, проте ми досі можемо бачити такі луки на модницях Парижа, Мілана чи то Лондона. Найпростіші варіації: джинси + куртка / сорочка з деніму. Акцентом тут може стати оригінальний верхній одяг, пояс, яскраве взуття чи аксесуари.

Прямі джинси — також улюбленці зірок street style, проте набагато цікавіше розглядати, як вони стилізують трендові широкі штани з деніму: розслаблені, мішкуваті, з низькою посадкою.

Обираючи модну спідницю на весну 2024, надихайся образами зірок street style та робити ставку на джинсову максіспідницю. А от джинсові мінішорти обов'язково заміни на актуальну модель — бермуди.

Тренд, що швидко набрав обертів і тепер буквально всюди — підкочені джинси. Цей тренд як порятунок для дівчат невисокого зросту або лайфхак, як закцентувати на взутті, коли на тобі довгі й широкі джинси.

Як ще експериментувати з денімом навесні 2024, щоб виглядати актуально? Ділимося модним натхненням з вулиць Парижа, Мілана та Лондона:

 

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ