Street style: які окуляри обрати на весну 2024

Підглядаємо у найстильніших дівчат Мілана, Парижа та Нью-Йорка


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: Spotlight

опубліковано: 22 березня 2024

Ми так чекали на тепло і сонце ― і нарешті можемо насолодитися ними сповна. А щоб робити це стильно та не мружачись, тобі просто необхідні модні сонцезахисні окуляри. Які окуляри обрати на весну 2024, щоб виглядати актуально? Серед усього різноманіття моделей легко можна загубитися та важко ― знайти ту саму ідеальну модель. Проте ми тут, щоб тобі допомогти.

Сонцезахисні окуляри ― не просто корисний аксесуар. Це завершений образ. За допомогою правильної оправи можна додати образу характер або пом'якшити його, зробити більш casual або додати перчинки. Серед гарячих трендів: окуляри-авіатори та оправа, що формою нагадує окуляри для гірськолижного спорту. Експерименти з кольоровою оправою та склом ― вибір найсміливіших модниць, не база, проте точно класний акцент. Вузькі окуляри у стилі 90-х так само актуальні і навесні 2024. А моделі cat-eye чи то класичні прямокутні ― як основа, з якої варто починати любити цей аксесуар. 

Важлива примітка: попри всі тренди, добирати модні окуляри все ж варто, відштовхуючись від того, наскільки вони тобі пасують. Маємо кілька підказок: перше, на що варто звернути увагу ― ширина окулярів. Вона має відповідати ширині обличчя, а краще ― коли окуляри трішки ширші. Найкраще на тобі виглядатимуть окуляри, що резонуватимуть з рисами твого обличчя: вилицями та підборіддям. Це, мабуть, єдиний аксесуар, з яким максимально складно визначитись без примірки.

Поки ти плануєш візит до магазину, надихайся нашою добіркою. Які модні окуляри на весну 2024 обирають стильні дівчата в Парижі, Мілані та Нью-Йорку? Вивчаємо місцевий street style:

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ