Трендові принти, які обожнюють fashion-інфлюенсери навесні 2024 року

Та найкращі стилізації


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @lunaisabellaa

опубліковано: 25 квітня 2024

Найпростіший спосіб урізноманітнити свій базовий гардероб — додати акцентні речі з принтами. Навесні 2024 року продовжуємо носити класичні малюнки, як-от квіти, смужку та клітинку. А також експериментуємо з гарячими трендами — леопардом та фруктовими принтами. Як найкраще додати сміливі принти до свого гардероба? Підглядаємо у стильних fashion-інфлюенсерів.

Леопардовий принт

Анімалістичні принти продовжують підкорювати модний світ! Найпопулярніший з них — леопард. Як носити його навесні 2024 року? Найлегший спосіб інтегрувати сміливий принт — приміряти його на аксесуарах, наприклад на сумці. Трендовий багет або об’ємний шопер — обирай найактуальнішу для тебе модель. Інший варіант — штани вільного крою та варіації спідниць. Щодо останніх, то звертай увагу на цупкі міні з леопардовим принтом або жіночні струмливі міді.

Клітинка

Дрібна клітинка — ще один популярний принт, який часто бачимо на fashion-інфлюенсерах. Відтворюй образи в естетиці country girl, приміряючи топи або романтичні мінісукні. Або ж експериментуй зі стилем preppy, обираючи трендову плісировану спідницю довжини міні.

Квітковий принт

Навесні 2024 року квіткові принти так само актуальні. Радимо звернути увагу на жіночні сукні з дрібним делікатним квітковим малюнком або лаконічні топи. Романтика та навіть наївність — одні з панівних трендів 2024 року. А класна сукня, спідниця, блуза або топ — найкращий спосіб його приміряти.

Фрукти & ягоди

Більш грайлива альтернатива квітковому принту навесні 2024 року — малюнки ягід та фруктів. Серед фаворитів інфлюенсерів — сукні, топи та купальники з вишнями або лимонами. Незвично і дуже цікаво!

Вертикальна смужка

Смужка — ще один класичний принт, який цього сезону ми бачимо всюди. Найпопулярніша варіація: біло-блакитна смужка на штанах, сорочках або ж розслаблених сетах. 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ