Які купальники носять найстильніші дівчата в Instagram влітку 2024 року

Обираємо своїх фаворитів!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @wendyswan

опубліковано: 6 липня 2024

Реклама

Спека надворі не залишає нам варіантів: тобі просто необхідний класний купальник, щоб переживати ці +30 і вище за вікном. Хоч удома, хоч за містом, а якщо пощастить — десь на узбережжі. На які моделі варто звернути увагу? Ми проаналізували образи стильних дівчат з Instagram і сформували топ найгарячіших трендів купальників улітку 2024 року, на які точно варто звернути увагу.

Почнімо з кольорів. Улітку 2024 року популярні білосніжні купальники (найкращий спосіб підкреслити засмагу), а також усі відтінки блакитного — від світлого небесного до насиченого індиго.

@barbarakristoffersen

@brit_harvey

@lisonseb

Хочеться чогось цікавішого? Звертай увагу на анімалістичні принти! Леопард або зебра як у класичних, так і в більш оригінальних колірних варіаціях — класний вибір цього літа. Адже це тренд, що продовжує триматися в топі. Доказ — колекції сезону SS’24 та актуальний асортимент як українських, так і світових брендів.

@wendyswan

@carodaur

Романтичний та дуже ніжний тренд — купальники, декоровані об’ємними квітами. Такий не лише стане у пригоді на пляжі, а й загалом може бути частиною твоїх луків — як топ або боді.

@hannaschonberg

@hannaschonberg

Улітку 2024 року не забуваємо і про естетику old money. Такі купальники — як суцільні, так і бікіні — виглядають дуже елегантно, особливо разом з довгою спідницею та трендовою плетеною сумкою.

@juliesfi

@cassdimicco

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ