Твоя ідеальна сумка на весну 2024: 5 трендових моделей

Обираємо кращу супутницю на новий сезон


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: Spotlight

опубліковано: 17 березня 2024

Реклама

Новий сезон — це завжди про оновлення. Збираючи весняний гардероб та наповнюючи його як необхідними basics, так і гарячими трендами, не забудь про аксесуари. Сумка — саме той елемент, без якого важко уявити будь-який лук. І тут всі модниці світу діляться на дві групи: ті, хто обирає вічну класику, та ті, хто полюбляє зробити сумку класним акцентом образу, експериментуючи з кольорами, фактурами та формами.

До якої з категорій ти б не належала, ми зібрали для тебе 5 модних моделей сумок, які будуть на піку популярності навесні 2024. Тут і більш стримані та елегантні моделі, і яскраві тренди, які будуть притягувати погляди.

Модна сумка на весну 2024: яка вона?

Аналізуючи подіумні колекції та образи зірок street style, можна виокремити 5 головних трендів серед сумок:

  • прямокутна видовжена сумка;
  • містка сумка-хобо;
  • сумки трендового відтінку бордо;
  • плетені шкіряні сумки;
  • об’ємні шопери.

Сумка видовженої прямокутної форми — трендова альтернатива багета. Незвична форма — її головний акцент, але гратися з кольорами та фактурами теж не заборонено.

Інший гарячий тренд, що прийшов на зміну мікросумкам та клатчам — об’ємні сумки, в яких, здається, можна помістити абсолютно все. Серед найактуальніших моделей — м’які сумки-хобо та величезні шопери. 

Якщо полюбляєш акцентні сумки, тобі точно буде до смаку тренд на глибокі кольори. Бордо — один із найактуальніших відтінків сезону. І він дуже виграшно виглядає саме на аксесуарах. 

Інший варіант — «пограти» з фактурою, а не кольором (хоча ніхто не забороняє це поєднувати!). Шкіряні плетені сумки так само актуальні навесні 2024. Тільки тепер робимо ставку на об’ємні моделі та більш делікатне плетіння.

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ