Як виглядає модна плісирована спідниця на весну 2024

Найкращі моделі та де їх шукати


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @juliesfi

опубліковано: 9 квітня 2024

Тренд на спідниці-плісе став одним із найулюбленіших цього сезону. Обігнавши спідниці-олівці та міні, універсальністю та комфортом така спідниця в складку поступається хіба лаконічним моделям із віскози чи атласу. Плісирована спідниця чудово доповнить як твій everyday-гардероб, так і в офісний. Тим паче, що навесні 2024 ти можеш сміливо експериментувати і з довжиною, і з фактурами, і з кольорами.

@juliesfi

Як стилізувати плісировану спідницю навесні 2024, щоб виглядати актуально?

Маємо кілька готових формул:

  • монохромний з плісированою спідницею, витриманий в одному кольорі
  • office siren: сорочка з гострим комірцем + спідниця довжини міді
  • естетика old money: світла спідниця-плісе + футболка-поло
  • шкільний лук: спідниця + лонгслів + оверсайз-сорочка
  • естетика 90-х: плісирована спідниця + короткий топ
  • мікс стилів: плісирована спідниця + спортивний світшот + кросівки

Коротка спідниця-плісе чудово виглядає в поєднанні зі спортивними речами: худі або світшотом. Носи таке комбо з кросівками на щодень. А коли хочеться виглядати більш вишукано — з підборами. Ще один варіант елегантного образу з плісированою спідницею — витримати образ в одній колірній гамі. Радимо поекспериментувати з відтінками сірого, модним шоколадним та білосніжним total-look. Must-try навесні 2024 — позагравати з естетикою 90-х та приміряти спідницю в складку з коротким топом, високими шкарпетками та балетками / кросівками.

Актуальна плісирована спідниця на весну 2024

@veneti.a

Якщо виокремити конкретні моделі спідниць-плісе, що мають найвищий попит серед fashion-інфлюенсерів, це буде модна мініспідниця в складку та плісирована спідниця довжини міді. Щодо першої — сміливо експериментуй з кольорами, принтом та фактурами. А от обираючи плісировану спідницю довжини міді, зверни увагу: трендова модель цієї спідниці навесні 2024 — не плісе, що струмує, а спідниця з чіткою формою, з більш щільної тканини та з меншою кількістю складок. Більш строга, така модель ідеально впишеться в офісний гардероб. З цікавих деталей: в асортименті українських і світових брендів можна знайти такі стримані моделі, але з акцентним високим розрізом.

Де придбати трендову плісировану спідницю 

Спідниці-плісе в асортименті українських брендів:

Трендові плісировані спідниці — мас-маркет & middle-сегмент:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ