Як виглядають наймодніші джинси весни 2024: 5 моделей, на які варто звернути увагу

Джинси — твоя надійна база. Обираємо найактуальнішу!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @jen_wonders

опубліковано: 17 березня 2024

Сучасний гардероб важко уявити без кількох пар класних джинсів. Колись з’явившись як проста робоча уніформа, сьогодні вони — must have на щодень, основа гардероба та найкращий фон для експериментів. Ми любимо штани з деніму за можливість створювати абсолютно різнопланові образи. Додаючи блузу або жакет — отримуємо образ для офісу або на вихід. Повторюємо естетику 90-х, додаючи футболку з принтом або кроп-топ. Поєднуємо з вкороченим кардиганом, створюючи лук з нотками французького шарму.

Які саме джинси обрати на весну 2024, щоб вони стали такою функціональною частиною твого гардероба? Звичайно, насамперед відштовхуємося від правильної посадки та типу фігури. Правильні для тебе джинси — ті, що класно виглядають саме на тобі. А щоб вони були ще й актуальними, скористайся нашими підказками та розглядай трендові моделі джинсів 2024.

Широкі вільні джинси

Тренд на широкі джинси прийшов ще кілька сезонів тому. І, здається, лишився з нами надовго. Чому його так полюбили модниці? По-перше — безмежне відчуття комфорту. По-друге, такі широкі джинси дають класний простір для експериментів з пропорціями. 

@leiasfez

Підкочені джинси 

Неочікуваний тренд, що прийшов до нас з TikTok. Тому навесні 2024 граємося з довжиною штанів із деніму, підгортаючи улюблені джинси, як найстильніші дівчата в соцмережах.

@matildadjerf

Джинси кльош

Романтичні джинси в дусі 70-х вдало доповнять твій гардероб навесні 2024. На відміну від класичних прямих, вони виглядатимуть цікавіше, пом’якшуватимуть образ та подовжуватимуть силует. 

@sofiaboman

Джинси кольору індиго

Цікавий факт: від початку весь денім має один колір, а те різноманіття відтінків, що ми маємо сьогодні, досягається шляхом фарбування волокон. Один із найбільш актуальних кольорів джинсів навесні 2024 — глибокий і насичений індиго. Джинси такого кольору здатні стати головним акцентом образу.

@tineandreaa

Джинси з декором

Тренд, що напевно привертатиме погляди та виокремить тебе з натовпу. Джинси з декором існували завжди, проте цього сезону робимо ставку на делікатне прикрашання деніму. Маленькі блискітки або візерунки на джинсах — гарячий тренд, що точно додасть різноманіття щоденним образам.

@jen_wonders

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ