5 класних способів стилізувати джинси навесні 2024

З чим поєднувати улюблені джинси, щоб освіжити образ? Розповідаємо тут


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @sasha.mei

опубліковано: 28 березня 2024

Реклама

Впевнені, що як і для більшої частини нашої редакції, для тебе джинси ― основа гардероба. Прямі чи модні широкі джинси, класичні сині чи білі штани з деніму ― насправді, справа не в моделі, а в умінні її стилізувати. Джинси та біла сорочка ― ніби вічна класика. Джинси та худі ― коли хочеться, щоб весь світ почекав, хочеться комфорту та розслаблення.

Пропонуємо піти далі класичних поєднань та цієї весни приміряти незвичні образи з джинсами, які освіжать твій образ, додадуть стилю та надихнуть на більш глобальні модні експерименти.

Поєднуємо модні широкі джинси з мереживним топом

Таке комбо виглядало б романтично та трохи бохо, якби не фінальний штрих ― строгий жакет. Він урівноважує образ, додає йому строгості та робить більш casual.

@jeannedamas

Спробуй майже монохромний образ з джинсами

Просте, але виграшне поєднання: сині джинси та сорочка схожого відтінку. Нам подобається, як поєднуються кольори. Та особливо ― масивні аксесуари. Срібне кольє та браслет підкреслюють холодний відтінок деніму та роблять образ таким цікавим.

@leiasfez

Джинси та дуже яскравий верх ― наше нове улюблене комбо

Джинси та яскравий джемпер ― весело, проте недостатньо цікаво. Але лише поглянь на цей лук: кольоровий жакет та акцентне взуття миттєво змінюють настрій та сприйняття доволі базових речей. Один з образів, які дійсно хочеться повторити.

@blancamiro

Джинси разом із сукнею ― наважишся?

Цікавий, ексцентричний та абсолютно небазовий образ. Проте дуже оптимальний у розрізі everyday fashion. Коли хочеться привертати погляди ― наважся на такий експеримент.

@vicmontanari

Грайся зі стилями та міксуй

Цей образ, здається, зібрав у собі все непоєднуване. Але виглядає мега гармонічно. Прямі класичні джинси ідеально міксуються з романтичною блузою з рюшами. Строгий тренч у стилі «Матриці» робить його сучаснішим і не таким прісним. Акцентне взуття ― правильне завершення луку.

@leandramcohen

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ