Базовий гардероб на весну 2024: 15 речей, які тобі потрібні

Для функціонального гардероба


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @deborabrosa

опубліковано: 1 квітня 2024

Реклама

Коли ми говоримо по базовий гардероб, то маємо на увазі не прості та банальні поєднання речей, що звучить трохи нудно. Базовий гардероб на весну — це про максимально функціональні речі, які можна поєднувати і між собою, і з тим, що вже є в тебе в гардеробі. Це скоріше фон та головний інструмент для найсміливіших модних рішень. І він точно тобі потрібен. Які саме речі будуть актуальними навесні? Ми зібрали для тебе основи основ.

Верхній одяг на весну 2024: класичне пальто, бомбер та шкіряна куртка

База верхнього одягу на весну має кілька варіантів. Найбільш безпрограшний — класичне пальто або тренч. Звичайно, безумовним фаворитом зірок street style так само лишаються моделі в бежевому, чорному і сірому відтінках. Це саме той фон, до якого класно і варто додавати яскраві аксесуари. Більш трендовий варіант — замінити пальто на об’ємний бомбер або шкіряну куртку, заграючи з естетикою 90-х.

Жіночні essentials: сукні та спідниці на весну 2024

Наш фаворит базового весняного гардероба — лаконічна трикотажна сукня. По-перше, така сукня гарно підкреслить силует та лінії тіла. По-друге, зігріє, коли весна ще не повністю набрала обертів. І звичайно, з нею теж можна експериментувати, додаючи незвичні аксесуари, джемпер на плечі або тоненький шкіряний пояс, підкреслюючи талію.

Щодо трендових спідниць на весну 2024, тут актуальними залишаються як варіанти в довжині міді, так і сміливе міні — ще один привіт з 90-х. Ми знайшли для тебе найбільш базові та універсальні моделі.

Для гри в багатошаровість: кардигани, жилети та джемпери на весну 2024

Улюблений стильовий прийом щовесни — експерименти з багатошаровістю. Для цього необхідно запастись кількома базовими елементами гардероба: лаконічний джемпер, що можна накинути на плечі або одягнути поверх сорочки, універсальний кардиган, базовий лонгслів без зайвих деталей, на який можна нашаровувати і цупкі сорочки, і ті ж кардигани, джемпери та жилети.

Правильний низ: актуальні джинси та штани на весну 2024

Джинси — мабуть, найперше, що спадає на думку, коли говоримо про базу. Збираючи універсальний гардероб на весну 2024, не відволікаємося на гарячі тренди, а обираємо класику — правильні прямі джинси. Щодо штанів, у тебе точно має бути, як мінімум, одна альтернатива джинсам. Ми не будемо виокремлювати одну модель, проте порадимо обирати її, відштовхуючись від твого стилю життя. Для когось класно базою будуть трикотажні спортивні штани (зрозуміють всі фрилансери), для когось більш офісний варіант або палаццо (коли хочеться / потрібно виглядати smart casual). 

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ