Маленька чорна сукня — 2024: актуальні моделі на всі випадки життя

Найуніверсальніша сукня в гардеробі


АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 30 травня 2024

Коко Шанель говорила: «Несмак має межі, і лише хороший смак нескінченний». А ще саме вона вигадала маленьку чорну сукню — і до сьогодні must have будь-якого гардероба. Звичайно, із часом вона трансформувалася, і сьогодні, коли ми говоримо про маленьку чорну сукню, вже маємо на увазі не ту конкретну модель, проте сукню, що завжди універсальна, та сама «чарівна паличка» на випадок «знову нічого одягнути».

Маленька чорна сукня — універсальна база. Залежно від аксесуарів, взуття, прикрас та навіть макіяжу вона може виглядати кардинально по-різному. На які моделі звернути увагу влітку 2024 року? Сьогодні розглядаємо чорні сукні в колекціях SS’24, а саме ті моделі, які дійсно можуть бути універсальними знахідками для будь-якого приводу.

Маленька чорна сукня — 2024 може бути прозорою, проте стриманою. Не варто забувати, що вона має лишатися досить базовою. Обирай трикотажну напівпрозору модель, надихаючись Tom Ford Ready to Wear Spring Summer 2024. Або лаконічну силуетну сукню з прозорими деталями, як у Givenchy Ready to Wear Spring Summer 2024.

Обираючи маленьку чорну сукню на літо 2024 року, зверни увагу на мінімалістичні моделі, натхнені 90-ми. Сатинове міні або міді в білизняному стилі виглядатимуть дуже вишукано та спокусливо. Водночас ти легко можеш «заспокоїти» таку сукню, одягнувши зверху оверсайз-сорочку або м’який кардиган та замінивши підбори на кросівки або трендові в’єтнамки. Натхнення шукай у Givenchy Ready to Wear Spring Summer 2024, Saint Laurent Ready to Wear Spring Summer 2024 та Victoria Beckham Resort Women Off Season 2025.

Екстремальне міні? Чому б і ні! Маленька чорна сукня — 2024 може бути лаконічною та короткою. Наші фаворити — міні з показу Gucci Ready to Wear Spring Summer 2024. Делікатний сарафан на тонких бретелях А-силуету або трендова сукня бандо — який варіант більше «твій»?

Приємний бонус для тебе: ми зібрали найцікавіші, але водночас дуже базові варіації маленької чорної сукні від українських брендів:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ