Nailed it: 5 модних уроків від Гейлі Бібер

Вчимося стилю в кращих


ФОТО: @haileybieber

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 17 березня 2024

Nailed it: 5 модних уроків від Гейлі Бібер

У рубриці Nailed it ми розповідатимемо тобі секрети стилю жінок, що надихають. Можна постійно відстежувати актуальні тренди, експериментувати з ними, проте саме власний стиль робить ці трендові образи особливими й неповторними. І вибудувати власний стиль можливо самостійно, прислухаючись до власних вподобань та надихаючись стилем найкращих. Сьогодні говоримо про те, як одягнутися, як Гейлі Бібер.

Як повторити стиль Гейлі Бібер

Нам подобається стиль Гейлі, адже він виглядає дуже розслабленим та casual, водночас — продуманий до деталей. Гейлі вміє міксувати стилі, загравати з довжиною міні та маскулінними речами, а інколи — поєднувати непоєднуване. Детальніше приглядаємося до образів зірки та виокремлюємо головні стильові прийоми, які тобі точно варто спробувати навесні 2024.

Гейлі Бібер — королева оверсайзу

Топмодель навчила нас не боятися об’ємних речей та показала, як правильно поєднувати їх в образі, щоб той виглядав гармонійним та не порушував пропорції. Головне правило тут: краще, коли в усьому образі оверсайз — лише одна річ. Наприклад, Гейлі обожнює поєднувати об’ємні світшоти з мініспідницями або велосипедками. Додаючи об’єму в одній частині тіла, вона підкреслює іншу, додаючи луку легкості.

@haileybieber

Часто головним оверсайз-елементом образу Гейлі є саме верх: пальто, в якому можна потонути, об’ємний бомбер або маскулінний жакет.

Акцент на аксесуари 

Розглядаючи образи Гейлі Бібер, ми не бачимо тут кричущих аксесуарів, проте вони присутні завжди — лаконічні та делікатні. Гейлі обожнює сонцезахисні окуляри (ми впевнені, не лише тому, що вони рятують від папараці), експериментує з формою, проте залишається вірною чорній оправі та темному склу. Високі кольорові шкарпетки — ще один з трендів, який часто можна побачити на Гейлі. Маленька деталь, але вона дійсно може змінити образ. 

@haileybieber

Грубе і масивне взуття 

Ще одна родзинка стилю Гейлі — взуття. Основа взуттєвого гардероба зірки — це грубі кросівки, лофери на масивній підошві та байкерські черевики. Нам подобається, як однаково майстерно вона вміє балансувати грубість взуття як з елегантними, так і повсякденними речами. Улюблений прийом: жіночне міні та масивні лофери з акцентними шкарпетками.

@haileybieber

Винятки Гейлі робить найчастіше для офіційних виходів. Тоді топмодель часто робить ставку на відкриті босоніжки або ж гостроносі класичні туфлі.

Показувати трішки більше

Гейлі Бібер як топмодель точно знає, як правильно підкреслити фігуру. Обираючи верх оверсайз, вона неодмінно демонструє ноги. А от джинси чи штани-карго любить поєднувати з короткими топами. Це знову ж таки про правильний баланс, і з ним у Гейлі все чудово.

@haileybieber

Поєднання непоєднуваного у гардеробі Гейлі Бібер

Ми легко можемо уявити Гейлі у лосинах та строгому жакеті. Або ж у діловому костюмі та спортивних кросівках. І це ще один секрет стилю зірки. Гейлі не боїться експериментів, міксує стилі та акцентні речі. Кілька готових формул від моделі:

  • елегантний вкорочений тренч + грубі високі чоботи 
  • джинсові шорти + класичні лофери
  • класичне бежеве пальто + яскраві кросівки

5 речей до весняного гардероба у стилі Гейлі Бібер

Запам’ятавши головні секрети стилю Гейлі Бібер та детальніше розглянувши її образи, не буде проблемою їх повторити. Зірка часто обирає спокійні базові речі, а ефекту досягає саме завдяки влучним поєднанням та грі різних стилів у одному образі. Цієї весни Гейлі точно б звернула увагу на ці актуальні позиції від українських брендів:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ