Nailed it: 5 модних уроків від Вікторії Бекхем

Учимося стилю в кращих


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 17 квітня 2024

У рубриці Nailed it ми розповідатимемо тобі секрети стилю жінок, що надихають. Можна постійно відстежувати актуальні тренди, експериментувати з ними, проте саме власний стиль робить ці трендові образи особливими й неповторними. І вибудувати власний стиль можливо самостійно, прислухаючись до власних уподобань та надихаючись стилем найкращих. Сьогодні говоримо про те, як одягнутися подібно до Вікторії Бекхем.

Ікона стилю та власниця власного бренду, Вікторія Бекхем точно знає, як виглядати актуально, стильно та завжди вдало. У чому її секрет? Ми виокремили одразу 5 та готові поділитися з тобою.

Як повторити стиль Вікторії Бекхем

Вікторія Бекхем — визнана ікона стилю. Кожен її вихід у світ — лаконічний, але ретельно продуманий до деталей. Її образ завжди впізнаваний — це головна ознака того, що у зіркий абсолютно точно є власний стиль. Розбираємося з основними складниками стилю Вікторії Бекхем, а якщо її естетика тобі близька — обов’язково використовуй стильові прийоми зірки у своєму гардеробі.

Знайти свій стильовий вектор та дотримуватися його

Перше правило — це логічний висновок з попереднього тексту. Стиль Вікторії Бекхем такий впізнаваний, а образи вдалі, бо зірка точно знає, які речі та стильові вектори їй пасують. Тому перше, із чого варто почати, працюючи над власним стилем, — приміряти різні та визначити, в яких образах тобі найкомфортніше та які речі, кольори та фасони найкраще пасують тобі.

Силуетні речі — основа вечірнього гардероба Вікторії Бекхем

Вікторія Бекхем обожнює лаконічні речі, проте радо експериментує з фасонами, коли йдеться про сукні. Витончені, із цікавими лініями — зірка любить сукні, що створюють красиві силуети та підкреслюють фігуру.

Ставка на класичні речі як на базу гардероба

Вікторія Бекхем точно знає, що в кожному гардеробі має бути класний брючний костюм, а краще — декілька. Вона часто обирає костюми для офіційних подій, червоного хідника та просто на щодень. Гардероб Вікторії Бекхем завжди не про швидкі тренди, а про речі, які затримаються в ньому надовго та багато сезонів матимуть актуальний вигляд. Звідси любов до прямих штанів, приталених жакетів, сорочок та блуз.

Простіше — краще: формула, що працює завжди

Ми точно ніколи не побачимо Вікторію в яскравих, екстравагантних образах. Натомість зірка обирає мінімалізм, стримані, проте цікаві силуетні речі. Штани та сорочка або лонгслів ніби її уніформа на щодень. Навіть в аксесуарах Вікторія Бекхем доволі стримана: класичні прикраси та окуляри — те, що завершує образ зірки найчастіше.

Гра без правил: мікс кольорів

Обираючи стримані класичні речі, Вікторія Бекхем дозволяє собі задоволення сміливо грати з кольорами. Колорблокінг — один з улюблених прийомів зірки, який вона опанувала на 100%. Хто ще наважиться поєднати гірчичний та фіолетовий або ж насичені зелений та червоний в одному образі?

7 речей до весняного гардероба у стилі Вікторії Бекхем

Запам’ятавши головні секрети стилю Вікторії Бекхем та детальніше розглянувши її образи, не буде проблемою їх повторити. Цієї весни Вікторія точно звернула б увагу на ці актуальні позиції від українських брендів:

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ