Натхнення: етнобренд Gaptuvalnya представив весільну колекцію «ВÍНО»

Цікаві силуети, традиційні елементи та ніжна вишивка


ФОТО: GAPTUVALNYA

опубліковано: 1 квітня 2024

Український бренд етнічного одягу Gaptuvalnya, який з любов’ю опрацьовує традиційну спадщину, адаптуючи її до сучасності, презентував нову весільну колекцію під назвою «ВÍНО» ― оспівуючи кохання та шлюб.

«Ця колекція весільна, бо вона нагадує про традиційну спадщину, яку ми забуваємо, бо несучасно або не знаємо, як адаптувати. Але традиція не може бути сталою, вона змінюється і нам важливо показати, що весілля ― як частина української культури ― може поєднувати в собі і минуле, і сьогодення», — розповідає Наталя Гергелюк, засновниця бренду Gaptuvalnya.

В основі колекції сукні та костюм, створені за мотивами традиційних обрядів та збагачені деталями традиційного національного вбрання: від каламайкового поясу до восковиць для вінка та «ґуґлі» ― пальта нареченої. Колекція складається з шести елементів: це п'ять варіантів суконь різної довжини та силуету, а також брючний костюм. Кожен образ ― мов витвір мистецтва, що об’єднує минуле і сучасне. 

Назва «ВÍНО» походить від стародавньої української традиції дарування приданого: це символ процвітання, взаємоповаги та фінансової незалежності жінки в родині. 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ