Небесно-блакитна сорочка — твій must have весняного гардероба

Де придбати та як стилізувати


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @alisontoby

опубліковано: 10 квітня 2024

Весна разом із теплом принесла більше кольорів та легкості в наш гардероб. Так, на противагу яскраво-червоному навесні 2024 популярності набирають ніжні пастельні відтінки, як от butter yellow, про який ми вже детально розповідали тобі та ділилися добіркою речей у цьому трендовому кольорі, та небесно-блакитний. Найкращий спосіб приміряти останній цієї весни — на сорочці.

@alisontoby

Класна блакитна сорочка — універсальний елемент гардероба та твоя база. На відміну від білосніжної, вона виглядатиме трішки більш розслаблено та casual, водночас чудово доповнюючи строгі офісні луки. Ну і звичайно, сам небесно-блакитний колір дуже асоціюється з відпочинком та підіймає настрій: навесні ми носимо таку сорочку з улюбленими джинсами, але вже мріємо, як стилізувати її влітку з купальником і спідницями-кроше.

Як стильно носити сорочку навесні 2024

Звичайно, наше головне джерело натхнення — стильні fashion-блогери. Total-look у блакитних відтінках — те, що точно варто спробувати навесні, поєднуючи елементи одного кольору або граючи з відтінками. Як альтернатива — готові сети з топа / блузи та штанів / шортів у смужку. Смужка буде актуальною сама по собі, а в блакитному кольорі одразу створить дуже морський образ.

Варіант стилізації на щодень: джинси або модні шорти-бермуди + базовий топ + блакитна сорочка. Щоб зробити її цікавішою, сміливо грайся з аксесуарами, додаючи масивні сережки, акцентне кольє або яскраве взуття.

Окрім того, навесні 2024 цупка блакитна сорочка може стати класною альтернативою верхньому одягу, коли на вулиці вже достатньо тепло, але не хочеться відмовлятися від ще одного шару одягу. 

Де придбати блакитну сорочку на новий сезон

Якщо ти, так само як і ми, тепер терміново потребуєш такої сорочки до свого гардероба — ми вже тут, щоб підказати тобі кращі варіанти. Повір, це не імпульсивна покупка, а класна інвестиція у твій базовий гардероб:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ