Що беруть із собою у відпустку найстильніші fashion-блогери

Головні must have літа


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @amybethvdl

опубліковано: 27 червня 2024

Реклама

Сезон відпусток у самому розпалі. Ми вже розповідали тобі, як скласти свою ідеальну капсулу для відпочинку, а сьогодні підглядаємо, що ж беруть із собою у відпустку найстильніші дівчата в Instaram. 

@amybethvdl

Звичайно, де б ти не запланувала відпочинок, тобі не обійтися без класної сукні. Серед усіх актуальних моделей можемо виокремити білосніжну сукню. Таку, що подарує максимум комфорту та підкреслить засмагу. Сарафани, сукні в техніці кроше або комбінація — завжди вдалий вибір.

@linda.sza

@leoniehanne

Інша модель, яка ідеально підкреслить відпочинковий вайб, — міні із цікавим принтом. Квіти, ягоди, фрукти — це один з найгарячіших трендів літа-2024.

@pauline__dt

Дуже функціональна річ для літнього гардероба — піжамний сет із шортами або штанами. Кожен елемент костюма зручно носити і разом, і окремо, що значно зекономить ще й місце у твоїй travel-валізі.

@carodaur

Трендова річ для відпустки — прозора спідниця. Якщо ти досі не наважилася приміряти її в місті, узбережжя — твоя ідеальна можливість. Спідниця кроше або з прозорого тюлю класно доповнить твій пляжний лук.

@kristinervb

Модна альтернатива прозорій спідниці — максіспідниця А-силуету. Коли твій комфорт — на першому місці.

@mihamcqueen

Головні аксесуари літа-2024 — бейсболка та містка плетена сумка. Це справжні must have цього спекотного сезону, що чудово інтегруються і в міські, і в пляжні образи.

@wefelicia

@amybethvdl

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ