Sleeping Beauties: усе, що потрібно знати про Met Gala 2024

Спойлер: очікуємо багато квітів та образів, натхнених минулими епохами


ФОТО: Gettyimages

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 29 квітня 2024

Уже 6 травня ми зможемо стати свідками важливої fashion-події року — Met Gala 2024. Її червоний хідник відомий найекспресивнішими образами знаменитостей, які потім обговорюють ще довго. В очікуванні івенту розповідаємо тобі найцікавіші факти про церемонію Met Gala 2024. 

Де і коли: Met Gala 2024

Організатори Met Gala зберігають вірність традиціям. Цьогоріч церемонія відбудеться 6 травня з незмінною локацією — Метрополітен-музей, Нью-Йорк.

Початок події: о 18:00 за північноамериканським східним часом. 

 

Тема цьогорічного Met Gala — Sleeping Beauties: Reawakening Fashion

Met Gala — особливий івент, де ми ніколи не очікуємо побачити щось просте та банальне. Цьогоріч темою заходу оголосили Sleeping Beauties: Reawakening Fashion («Сплячі красуні: пробудження моди»).

Тема збігається з назвою виставки, що триватиме в Музеї мистецтва Метрополітен з 10 травня по 2 вересня. На ній презентують приблизно 250 речей з архіву музею за 400 років! 

Це дійсно ексклюзивні експонати, деякі з яких настільки крихкі, що їх важко продемонструвати навіть на манекенах. 

 

Дрес-код Met Gala 2024: The Garden of Time

Строгий дрес-код — ще одна особливість заходу. Цьогоріч це The Garden of Time («Сади часу») — дрес-код, натхнений твором Джеймса Грема Балларда 1962 року про закохану пару, яка живе на самоті у власній утопії, та про особливий сад, який граф, головний герой, знищує, щоб зберегти усамітненість своєї родини.

«Використовуючи світ природи як візуальну метафору швидкоплинності моди, шоу досліджуватиме циклічні теми відродження та оновлення, даючи нове життя цим легендарним речам за допомогою творчих і захопливих активацій, призначених для передачі запахів, звуків, текстур і рухів одягу, який більше не може безпосередньо взаємодіяти з тілом», — повідомляють в офіційному релізі заходу, інтригуючи його прихильників.

Можемо припустити, що цьогоріч на хіднику буде багато костюмів, декорованих квітами, — зірки разом зі стилістами та дизайнерами обігруватимуть тему саду, недоторканності природи та її унікальності, водночас експериментуючи з речами з минулих епох.

 

Гості Met Gala 2024

Співголовами Анни Вінтур на Met Gala 2024 цьогоріч стануть Зендея, Дженніфер Лопес, Bad Bunny та Кріс Гемсворт.

Почесні голови: креативний директор Loewe та JW Anderson Джонатан Андерсон, а також генеральний директор TikTok Шоу Цзи Чу.

Цікавий факт: списки гостей заходу не оприлюднюють аж до самого балу. Тож stay tuned!

 
Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ