Стильна капсула у відпустку: 10 речей від українських брендів

Для трендового та функціонального гардероба!


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @pernilleteisbaek

опубліковано: 11 червня 2024

Літо вже тут! Сподіваємося, цього спекотного сезону в тебе обов’язково знайдеться час та можливість хоч трошки видихнути та запланувати відпочинок — чи то в межах міста, чи то серед природи, насолоджуючись свіжістю гір або солоним запахом моря. У будь-якому разі тобі точно необхідні кілька комфортних луків, які займатимуть мінімум місця у валізі та водночас дозволять поекспериментувати з образами та подарують стиль і комфорт. Щоб від питання, що брати із собою у відпустку, в тебе не боліла голова, ми вже підготували капсулу на літо-2024.

@pernilleteisbaek

Капсульний гардероб: як це працює

Найкраще рішення для відпочинку: брати із собою не просто улюблені айтеми, а речі, що класно поєднуватимуться між собою. Саме так працює капсульний гардероб: це обмежений набір одягу, що дозволяє створити на його основі якнайбільше різнопланових образів. Суперсила капсули — економити твій час та місце у валізі, водночас залишаючи місце для модних експериментів.

Капсула на літо-2024: трендові та функціональні must have 

Отже, ти підготувалася сформувати свою ідеальну капсулу на літо-2024: що має там бути? Звичайно, найперше — це база: лаконічна спідниця, футболки та топи, сорочка як верхній шар. Як альтернатива спідниці — розслаблені штани, наприклад модель з льону або трендові штани в піжамному стилі. Кілька мінімалістичних суконь — це теж чудовий додаток до капсули. З ними залежно від аксесуарів можна створити кардинально різні за настроєм луки: пляжні та максимально розслаблені або ж вечірньо-елегантні.

@leoniehanne

Чудове рішення для капсульного гардероба — готові сети: зі спідниці / штанів / шортів та відповідного верху. Такі речі класно виглядатимуть і в комплекті, і в комбінації з рештою айтемів.

Що взяти із собою у відпустку: капсула від українських брендів

Українські бренди підготували багато достойних новинок на спекотний сезон. Ми обрали найкращі, які будуть максимально функціональними у твоїй капсулі для відпустки влітку 2024 року:

1

футболка з благодійної колаборації Vika Adamska x COSMOPOLITAN Україна

ПРИДБАТИ

 

2

HatBag від Ruslan Baginskiy
 

3

Сет із сорочкою та штанами від «Шипелик»
 

4

Білосніжна сукня від The LACE
 

5

Топ від german.
 

6

Купальник від CIX
 

7

Сет від Katsurina
 

8

Штани від O.TAJE
 

9

Топ від Alice K
 

10

СУКНЯ ВІД COOSH
 
Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ