Взуттєвий гардероб на весну 2024: 5 універсальних пар, які тобі потрібні

На всі випадки життя


ФОТО: @deborabrosa

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 11 березня 2024

Взуттєвий гардероб на весну 2024: 5 універсальних пар, які тобі потрібні

Готуючись до нового сезону, ти вже напевно подбала про базовий гардероб на весну 2024. Як щодо взуттєвого? Кросівки та чоботи — необхідні must have, які стовідсотково вже є у твоїй колекції. Проте цієї весни ми пропонуємо піти далі та поекспериментувати зі взуттям. Ми зібрали для тебе добірку з 5 гарячих взуттєвих трендів на весну 2024. Проте зробили акцент саме на моделі, що дійсно будуть не лише актуальними, а й функціональними елементами на щодень.

Головний взуттєвий тренд весни 2024 — балетки

@lara_bsmnn

Це скромне взуття на пласкій підошві навесні 2024 переживає справжній ренесанс. Ми давно не бачили такого різноманіття моделей та фактур! Дизайнери залюбки «граються» з балетками та пропонують нам різноманітні варіанти: від ніжних атласних або м’яких плюшевих балеток до гостроносих в яскравих відтінках. Знайди свою найкращу пару для довгих прогулянок.

Лаконічні кросівки для smart casual луків

@tineandreaa

Обираючи практичні кросівки на щодень, цього разу ігноруємо масивну підошву та яскраві відтінки. Нехай вони будуть спокійними та базовими. Повір, це буде твій найулюбленіший предмет взуттєвого гардероба, що поєднуватиметься абсолютно з усім.

Лофери на весну 2024

@lara_bsmnn

Класичні або на масивній грубій підошві, цієї весни лофери не втрачають свою актуальність. А щоб додати цікавих акцентів, спробуй поєднати їх з яскравими шкарпетками.

Гостроносі слінгбеки

@alisontoby

Загальний тренд на мінімалістичні 90-ті та образи у стилі топмоделей тієї епохи повернув нам і моду на таке витончене і водночас зручне взуття як слінгбеки. Невеликий каблук, гострий мис та вільна п’ята — здається, це найкраща альтернатива човникам та мюлям цієї весни.

Mary Jane на підборах

@annelauremais

Mary Jane — вічна класика, яка має бути у твоєму взуттєвому гардеробі. Балетки або на невисоких стійких підборах, така пара допоможе створити дуже різнопланові образи — від наївних в естетиці TikTok до витончених класичних.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ