Як стилізувати кардиган навесні 2024 року

Натхнення від модних інфлюенсерів


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @brit_harvey

опубліковано: 22 квітня 2024

Кардиган навесні 2024 року — це ідеальний верхній шар, коли погода така мінлива. Використовуємо його як додатковий шар у багатошарових луках, коли прохолодно. Або ж носимо замість верхнього одягу, коли сонечко радує нас своєю присутністю. Який кардиган обрати цієї весни? Тут немає правил, а експерименти лише вітаються! Якщо хочеш зробити кардиган головним акцентом образу, звертай увагу на яскраві кольори та цікавий крій. А лаконічний кардиган чорного / бежевого / сірого кольору — це просто must have базового гардероба.

Проте й із цим простим елементом гардероба можна і потрібно експериментувати. Сьогодні підглядаємо, як це роблять найстильніші дівчата в Instagram. Особлива увага: на моделі та стилізації. 

Не новий, але досі актуальний тренд — кардиган на зав’язках. Він класно поєднуватиметься й із джинсами, й зі струмливими максіспідницями. Одягай прямо на голе тіло, створюючи простий, але такий спокусливий образ.

@tinvcb

@camillecharriere

Ще одна стилізація, яка буде актуальною навесні 2024 року, — поєднання кардигана та топа в тон у дусі 90-х. Дотримуйся стильового вектора та завершуй образ прямими штанами (можливо, навіть трендовими вкороченими штанами капрі) або ж спідницею: олівцем або струмливим міді.

@blancamiro

Ще одне поєднання, навіяне 90-ми та нульовими, — лаконічний топ і так само стриманий кардиган. Дуже простий casual-образ, популярний серед модниць Instagram та TikTok. 

@sofiaboman

@brit_harvey

@brit_harvey

Коли хочеться створити більш стриманий та витончений образ, звертай увагу на щільний кардиган, подібний до жакета. Структурований, із чіткою формою, він чудово доповнить образи із сукнями, класичними штанами та спідницями довжини міні.

@matildadjerf

@alisontoby

@lovisabarkman

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ