Як стилізувати просту білу футболку: 7 модних стилізацій від зірок Instagram

Найкращий фон для модних експериментів


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @brunabear

опубліковано: 29 травня 2024

Реклама

Улітку 2024 року сміливо експериментуємо з трендовими топами: у білизняному стилі, на зав’язках, бандо. Але не забуваємо про основу основ — білу футболку. Лаконічна, універсальна, найкращий фон для модних експериментів. Як цікаво носити її влітку 2024 року? Розглядаємо на прикладах образів fashion-інфлюенсерів.

@brunabear

Класика на всі часи — поєднання білої футболки з блакитними джинсами. Той випадок, коли що простіше — то краще. Якщо хочеться додати акцентів, завжди можна поекспериментувати з аксесуарами: доповнити образ принтованою бейсболкою або фактурною сумкою, погратися з масивними прикрасами або яскравим взуттям.

На основі білої футболки можна створити ідеальні образи для відпочинку — обирай оверсайз-модель та додавай до неї такі ж розслаблені речі: вільні максіспідниці, піжамні штани або шорти, в’єтнамки чи балетки, місткий м’який шопер або плетену сумку.

Популярна серед блогерів формула: біла футболка в поєднанні зі штанами карго. Так, ця модель досі популярна влітку 2024 року.

Цікавий стилістичний прийом: поєднання спортивних речей з класичними. А біла футболка для цього правильний нейтральний фон. Спробуй приміряти її з модними зараз спортивними шортами та завершити образ маскулінним жакетом.

Естетика old money — ще один гарячий тренд літа-2024. І біла футболка тут як основа, від якої можна відштовхуватися: поєднувати її з білим денімом, широкими штанами, заміняти нею класичну футболку та актуальні поло. Головне правило: дотримуватися лаконічності образу.

Подовжена біла футболка — зручний спосіб інтегрувати у свій гардероб трендові прозорі спідниці або штани. Вона також підходить для створення багатошарових образів улітку: як верхній шар у поєднанні з прозорим лонгом-сіткою.

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ