Лідер б'юті-індустрії: Avon відзначає 135 років

Красота / Новинки
30 сентября 2021
Cosmo

Цьогоріч Avon відзначає 135 років! Більш як століття компанія є лідером у б`юті-індустрії, створюючи робочі місця для жінок у всьому світі. З часу її заснування Девідом Х. МакКоннеллом у 1886 році кожна учасниця команди Avon продовжує його справу й утверджує фундаментальні принципи компанії, роблячи свій внесок у добробут суспільства через використання її бізнес-моделі, товарів-бестселерів та різних соціальних ініціатив. Створена як компанія для жінок, Avon була піонером у сфері прямих продажів, давши жінкам можливість мати економічну незалежність.

На честь ювілею компанії хочемо ознайомити вас з її останніми новинками, які є свідченням масштабу успіху, інноваційності та розвитку Avon. У подарунковому дайджесті розповідається про сучасну жінку Avon. Активний ритм життя не заважає їй знаходити час для догляду за собою та своєю шкірою. Вона вражає природністю і духом авантюризму. Тож відчуйте на собі, як це – бути жінкою з Avon.

Однак ваш досконалий зовнішній вигляд – не єдине, про що піклується команда Avon. Завдяки програмі «Разом проти раку грудей» ось уже більш як 20 років Avon привертає увагу до проблеми раку молочної залози, що є однією з найпоширеніших причин смертності серед жінок.

Акції та заходи в рамках програми спрямовано на інформування жінок про здоров`я грудей, а завдяки можливості пройти безкоштовне дослідження жінки з невеликих населених пунктів отримують якісне обстеження та дізнаються про стан свого здоров`я.

У 2021 році в рамках програми «Разом проти раку грудей» команда Avon створила браслет дружби і підтримки. Головна ідея полягала в тому, щоб носити браслет на руці як нагадування про візит до мамолога. Тож одягнувши, не поспішайте його знімати, поки не пройдете обстеження.

Крім того, Avon закликає подбати не тільки про себе, а й про жінку, яка вам дуже близька. Подаруйте другий браслет вашій мамі, бабусі або подрузі. Розкажіть їм про ініціативу і на своєму прикладі змотивуйте їх відвідати мамолога. Отож браслет від Avon – важливий аксесуар, який говорить про вашу любов без зайвих слів!

Avon завжди була компанією, яка дбає про своїх співробітників і допомагає, щоб життя навколо ставало яскравішим та цікавішим. Тому запрошуємо вас відзначити разом з Avon цю знаменну подію та об’єднатися з надією на світле майбутнє!

5 5 4
Спецпроекты
Реклама
Loading...
Красота / Новинки
Об этом все говорят

У Рианны для нас отличные новости!

Нет, не новый альбом. Но эту новинку мы ждем ничуть не меньше!

Красота / Новинки
Это интересно

Guerlain объявили нового креативного директора по макияжу

 Кто сменил легендарного Оливье Эшодмезона?

Хочешь больше узнать про "Красоту"?
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Красота / Новинки
Надо прочитать

Благодійність прикрашає — важлива кампанія Mary Kay

Бренд запустив ексклюзивну декоративну новинку в підтримку благодійного проєкту.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.