Легкі пологи та кайф від материнства: бізнес-вумен Олена Жупікова ділиться досвідом

Cosmo

Нещодавно бізнес-вумен, засновниця компанії з організації івентів преміум-класу KA Group, Олена Жупікова стала мамою — жінка народила донечку Стешу. Олена на власному досвіді переконалась, наскільки важливою є якість послуг у медичній сфері: у першому інтерв`ю вона розповіла про те, що допомогло їх зробити вагітність максимально приємним періодом, а зараз ділиться важливими складовими легких пологів.

Про приємний день перед пологами

До початку пологів Олена провела добу у пологовому будинку «Лелека», відпочиваючи та насолоджуючись комфортом: «Коли відійшли води, я зателефонувала лікареві, і він сказав, щоб ми з чоловіком їхали до пологового будинку. Мене одразу попередили, що стимулювати пологи не будуть. Період очікування на донечку я провела дуже приємно. У той день випав сніг, ми з коханим вийшли на прогулянку територією будинку, повернулися, пообідали та лягли відпочити. Я відчула, що щось починається, але була цілковито спокійною». 

Про пологи без болю:

Олена була налаштованою на можливі труднощі, та все сталося найліпшим чином: «Коли перейми стали регулярними, а розкриття шийки матки було 3 сантиметри, мене перевели до пологової зали. Лікар запитав про ставлення до епідуральної анестезії, і я погодилася на неї. Знеболення — найприємніше, що зі мною сталося, особливо на контрасті з першими пологами, які проходили без тоді ще сумнівно безпечного епідурального знеболення. 

Анестезіолог розповів, як проходитиме введення препарату, пояснив усі дії, а після уколу запропонував перепочити. Я й не уявляла, що так буває: лікарі не турбували нас з чоловіком, не було страху очікування якихось медичних процедур, ми чекали на донечку у приємній атмосфері. Переймів я не відчувала, лише бачила їх на моніторі. Щодо дитини постійно здійснювався кардіомоніторинг. Донечка з’явилася на світ буквально за 2 хвилини».

Олена говорить, що це був фантастичний досвід — без мук, втоми та тривоги. Жінка згадує ще один момент: «В мене досить швидко вийшла плацента. Лікарі блискавично та професійно відреагували. Найголовніше, що після перших пологів в мене не було бажання знову народжувати, та зараз я готова йти за третьою дитиною, а це — заслуга пологового будинку «Лелека», показник високої якості сервісу». 

Про правильний вибір пологового будинку став запорукою здоров’я новонародженої доньки:

Зазвичай матусі народжують і вже через кілька їдуть додому, проте Олена з новонародженою донею вимушені були провести у пологовому будинку 8 днів, бо маленька потрапила до відділення інтенсивної терапії через 4 години після появи на світ. Швидке реагування фахівців на стан дитини дало жінці зрозуміти, наскільки вдало було обрано пологовий будинок: 

«Багато майбутніх матусь обирають пологовий будинок, піклуючись про власний комфорт: дивляться на зручність та просторість палат, дізнаються, чи смачно годують. Та постфактум я захоплююся іншими деталями, які одразу не є очевидними.

Ще під час ведення вагітності виявилося, що в нас з малюком конфлікт за резус-фактором. В мене перша негативна кров, а в донечки — друга позитивна. Мені робили спеціальні щеплення, аби мінімізувати можливі ризики. Коли крихітка народилася, в неї декілька разів брали аналіз крові. Лікарі зафіксували зростання білірубіну, який міг негативно вплинути на розвиток дитини.

Донечку забрали до відділення інтенсивної терапії, а я була розгубленою, не розуміла, чому так сталося. Я заспокоїлася, коли лікар-неонатолог Юрій Анастасович Батман пояснив мені, чому доня у цьому відділенні, скільки триватиме її перебування тут і чому це зараз важливо. Було дуже доречно мати поруч людину, яка не залякує, а заспокоює та підтримує. Тоді я пройнялася максимальною довірою до фахівців та зрозуміла: краще маля побуде 5–6 днів під наглядом, аніж нас випишуть начебто здоровими додому, де потім ми будемо хапатися за голову, не знаючи, що робити. Я заспокоїлась та дійшла висновку, що пологовий будинок треба обирати не за комфортом перебування, а за професіоналізмом лікарів та технічним оснащенням, бо у пріоритеті має бути здоров’я дитини».

Через два місяці Олена із захопленням порівнює народження донечки з першим досвідом пологів:

«Цього разу я вже знала, що робити. Другий раз — більше кайфу та спокою з малюком. Зі старшим сином було багато, як я зараз розумію, зайвої метушні: я годувала його кожні 3 години, після цього зважувала. Зараз все значно простіше. Завдяки школі материнства «Лелека» я дотримуюся звичного для себе ритму життя та можу суміщати турботу про дитину з кар`єрою».

5 5 1
Спецпроекты
Реклама

Астрологический прогноз на неделю, 10-16 мая 2021

Эта неделя для многих может оказаться очень эмоциональной и сюрреалистичной

20 красивых татуировок с надписями, которые вдохновляют

Если давно хочешь тату, но не знаешь, какой рисунок выбрать. 

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Нервным женщинам необходимо ежедневно пить шампанское

По данным исследователей, употребление игристого вина помогает справиться со стрессом.

Loading...

Девід Бекхем очолить глобальну кампанію з вакцинації під час Всесвітнього тижня імунізації

Щоб підвищити довіру до вакцин та заохотити батьків по всьому світу робити щеплення своїм дітям.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Гороскоп

Family Easter Brunch: за що ми любимо Великдень

Тіна Сізонова та Валентина Сафро в затишному спецпроекті Spell.

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Как Луна влияет на твою личную жизнь

Спойлер: сильнее, чем ты думаешь!

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.