Активні та спокійні енергії у твоїй даті народження: які підказки в них зашифровано

Розповідає нумерологиня Валерія Мартиненко


ФОТО: @rosiehw

опубліковано: 25 червня 2024

Реклама

Досліджувати себе — найцікавіший процес тривалістю в усе життя. Сьогодні пропонуємо тобі зануритися в нумерологію та разом з нашою запрошеною експерткою, нумерологинею Валерією Мартиненко розібратися, які енергії переважають у твоєму житті та як коректно з ними працювати.

Природа наділяє людей різними енергіями, які можна умовно поділити на більш активні та більш спокійні. Нумерологія так само визначає енергії, що супроводжують людину від народження, за такими ж категоріями: активні або спокійні. 

Люди, в яких переважають активні енергії, зазвичай є витривалішими, рішучими, часто посідають лідерські позиції. З іншого боку, люди зі спокійними енергіями більш творчі, емоційні та романтичні. Це не означає, що вони не можуть бути лідерами, але зазвичай досягають своїх цілей більш мирним та оригінальним шляхом.

@rosiehw

Жінки, які мають активні енергії у своїх датах народження — зокрема, це числа 1, 4, 5, 7, 10, 13, 14, 16, 22, 23, 26, 31, відзначаються сильним характером і прагнуть досягати своїх цілей самостійно. Їм важко просити про допомогу та приймати компліменти. В особистих стосунках вони часто прагнуть контролювати ситуацію та самостійно приймати важливі рішення, що іноді призводить до проблем у сімейному житті.

Ці люди прагнуть до самореалізації, активної діяльності та лідерства. Їм важливо навчитися знаходити баланс між активністю та спокоєм, розвивати якості, що сприяють гармонії в особистому житті. Основні рекомендації для жінок з активною енергією: шукати гармонію в собі, займаючись творчістю, навчитися приймати компліменти, відпускати контроль та слідкувати за work-life балансом.

@rosiehw

Якщо ж у даті народження жінки переважають спокійні енергії, які відповідають числам 2, 3, 6, 8, 12, 15, 17, 20, 21, 24, 26, 29, 30, її головне завдання — розвивати рішучість, брати на себе відповідальність та займати активну позицію у житті.

Схожі статті
Реклама
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ