Чого чекати в червні-2024? Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Червень-2024 обіцяє стати дійсно цікавим та трансформаційним місяцем для всіх знаків зодіаку!


опубліковано: 7 червня 2024

Чого чекати в червні-2024? Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Червень-2024 обіцяє стати дійсно цікавим та трансформаційним місяцем для всіх знаків зодіаку! Для когось він — про шалене кар’єрне зростання. Для когось — про фокус на глобальну внутрішню роботу. Хтось шукатиме себе, хтось — ідеального партнера. На чому варто зосередитися саме тобі? Читай у нашому повному гороскопі на червень-2024 для кожного знака зодіаку. 

Астропрогноз на червень-2024 для кожного знака зодіаку

Овен

Сезон Близнюків надихатиме тебе пробувати щось нове та ділитися своїми ідеями з іншими. 

2 червня твоя соціальна мережа значно розшириться, щоб охопити кількох впливових людей. Це час можливостей та проєктів, які можуть змінити твоє життя!

4 червня фокус буде на романтичних стосунках: ти можеш відчути, що готова до близькості, прямо говорити про свої почуття.

Молодик у Близнюках 6 червня відкриє нові можливості через важливі розмови та зобов’язання. З 8 червня зірки рекомендують ретельніше стежити за своїми витратами та попрацювати над бюджетом.

Планета кохання Венера входить у знак Рака 16 червня, заохочуючи тебе зосередитися на стосунках. Тобі захочеться проводити більше часу вдома, відновлюючи сили. Реорганізація простору може допомогти тобі відчути себе більш центрованою.

Літнє сонцестояння 20 червня принесе нотки ностальгії та сентиментальний настрій. Це час дослідити емоції та почуття, яких ти уникала або ігнорувала. 

Повний місяць 21 червня — про момент визнання на роботі або ж різкі зміни: звільнення або вибір кардинально іншої кар’єри. Місяць завершується ретроградним Сатурном, планетою відповідальності, у Рибах 29 червня. Головне завдання на цей період — навчитися піклуватися про себе, свої кордони та позбутися шкідливих звичок.

 

Телець

Цього місяця ти працюватимеш над покращенням свого фінансового стану, шукатимеш нові способи заробітку та сміливо проситимеш про підвищення зарплати або ж шукатимеш нові проєкти. Уже з 2 червня ти відчуєш достатній буст сил для цього!

Це також чудовий час для важливих фінансових рішень: про інвестування або придбання коштовних речей, нерухомості, авто.

Кар’єра буде розвиватися: тобі можуть запропонувати класну посаду в новому місці або ж підвищення. Обережно: хтось може цьому позаздрити. Слухай свою інтуїцію та проаналізуй, хто справді переймається твоїми інтересами, а хто — лише заздрить.

Венера із 16 червня принесе тобі щасливі новини. Це піднесення почуттів у парі або класне проведення часу з новими людьми у твоєму житті. Подорожі, вечірки, побачення — насолоджуйся ними на повну.

З 20 червня — час для саморефлексії. Поговори із собою про власні цілі та пріоритети. Це період важливих розмов — із собою та оточенням. Та відповідних життєвих рішень і висновків.

Ретроградний Сатурн у Рибах з 29 червня змусить замислитися над якістю твоїх дружніх стосунків: можливо, тобі доведеться встановити власні межі або й взагалі почистити оточення.

 

 

Близнюки

Сезон Близнюків завжди додає тобі впевненості, щоб визначати нові цілі та починати сміливі проєкти. Ти також зосередишся на особистих потребах у стосунках.

Розмови 2-3 червня можуть змінити давні переконання. Якщо ти чекала на позитивні новини про роботу, стосунки чи щось особисте — сьогодні саме той день!

4 червня — про зміни у стосунках: можливо, ти готова з’їхатися з партнером або перевести стосунки на інший рівень.

Молодий Місяць 6 червня надихне на зміни, ти захочеш показати світові свої кращі сторони. Порада на цей період та життя загалом: демонструвати не лише зовнішні зміни, а й внутрішні, проживати, а не приглушувати свої емоції, негативні — також.

11 червня ти можеш дізнатися якийсь секрет, щось, про що ти здогадувалася, але не хотіла вірити чи ігнорувала. Зрештою це стане чудовим стимулом для дій. З 20 червня зірки радять приділити більше уваги роботі, це час, коли її помітять та оцінять.

З 21 червня — катарсисний час, щоб відпустити минуле та розв’язати будь-які проблеми, яких ти уникала. Місяць завершується ретроградним Сатурном, який починається в Рибах 29 червня. Для тебе цей період — про встановлення жорстких меж між роботою та особистим життям.

 

Рак

Твоє завдання на цей місяць — зазирнути всередину себе та звернути увагу на почуття та поведінку, які ігнорувала. Це сезон капітуляції, звільнення та зцілення. Ти також можеш виявити, що твоє тіло та серце потребують більше усамітнення та відпочинку.

4 червня — час свіжих ідей у різних сферах твого життя. Також це вдалий період, щоб кинути шкідливу звичку, яка псує тобі життя.

Молодий Місяць 6 червня надихне переглянути свої щоденні звички та розпорядок дня. Ти можеш установити межі, відшукати баланс або відмовитися від деяких обмежувальних переконань. Це потужний час, щоб почути нарешті свій внутрішній голос.

З 8 червня ти можеш значно почистити своє коло спілкування та нарешті зайнятися проблемами, які довго ігнорувала.

Таємниці розкриються, коли Сонце та Меркурій зустрінуться в Близнюках 14 червня. Це важливий день, щоб налаштуватися на свої мрії та інтуїцію. 17 червня — чудовий день, щоб поділитися своїми думками, ідеями та почуттями.

З 20 червня краще зосередитися на визначенні наступних цілей і здійсненні найсміливіших мрій! Шукай нові можливості!

21 червня можуть бути суттєві зрушення у романтичних стосунках. Це період безумовної підтримки та близькості. Ви з партнером можете вирішити з’їхатися або поновити свої обітниці. Самотні — тепер готові знову серйозно ставитися до побачень.

Місяць завершується ретроградним Сатурном, який починається в Рибах 29 червня. Наступні кілька місяців мотивуватимуть тебе переглянути свої давні особисті переконання. Відбудуться серйозні та перспективні зміни!

 

Лев

У наступні кілька тижнів ти почуватимешся як ніколи товариською, цікавою та готовою йти за своїми мріями. Ти зустрінешся з потрібними людьми, які зможуть допомогти втілити твій план у життя.

4 червня Меркурій і Юпітер синхронізуються в Близнюках: ти можеш укласти новий контракт або розпочати класну співпрацю.

Молодик у Близнюках 6 червня приносить новий початок! Ти зможеш побачити загальну картину свого майбутнього життя та сформулювати план, як її досягти. Твоя професійна діяльність стане насиченішою, ніж будь-коли, починаючи з 8 червня. Твоя рішучість не матиме меж, проте вона також може викликати вигорання. Будь ласка, бережи свій ресурс та не забувай про відпочинок.

Венера, планета кохання, увійде в знак Рака 17 червня — ти захочеш більше часу наодинці. Ти відчуєш ностальгію, можеш бачити колишніх у снах. З приємного: таємний шанувальник нарешті наважиться озвучити, що відчуває до тебе. Із 17 червня ти також відчуєш неабияке загострення інтуїції — довіряй їй!

20 червня ти помітиш, що перевтомилася. Установи свої межі та постав відпочинок у пріоритет. Венера і Марс, двоє закоханих у небі, синхронізуються 28 червня: ти можеш знову почути новини від колишніх або отримати несподіване освідчення в коханні.

 

Діва

Цього місяця ти — в центрі уваги. Ти смілива у визначенні цілей та впевнено рухаєшся до них. Наступні кілька тижнів можуть бути для тебе більш насиченими в плані роботи, але результат виявиться того вартий!

З 3 червня чекай на важливі новини: ти можеш дізнатися про нові можливості роботи або підписати вдалий контракт. Це також період суттєвих розмов з важливими людьми.

Молодик у Близнюках 6 червня змушує тебе замислитися: «Мені лишитися чи піти?». Ти можеш відчути бажання змінити роботу або партнера.

Венера, планета любові та стосунків, увійде в знак Рака 16 червня: самотні можуть зустріти потенційного партнера через онлайн-знайомства, волонтерство або завдяки друзям. Цей транзит приносить удачу: важливі люди у твоїй мережі можуть допомогти втілити мрії в життя. Усе, що потрібно зробити, — поділитися своїми думками з потрібною людиною!

З 20 червня ти відчуватимеш, що переповнена ідеями! Важко, але потрібно обрати одну — та повністю зосередитися на ній.

Сатурн, планета відповідальності, з 29 червня спонукатиме тебе переглянути межі та зобов’язання в особистих стосунках. Час обговорити будь-які проблеми, які ти замовчувала.

 

Терези

Твої горизонти розширюються! Майбутнє виглядає яскравим, і ти мрієш про нову мету. Також висвітлюються важливі теми для обговорення протягом наступних тижнів.

Пристрасть може перерости в щось більше, коли Юпітер у Близнюках зустрінеться з Плутоном у Водолії 2 червня. Твоє хобі може стати новою професією, або захочеться пройти нове навчання.

З 3 червня — чудовий час, щоб подавати заявки на роботу, висловлювати пропозиції або освідчуватися в почуттях.

Молодий Місяць у Близнюках 6 червня обіцяє нові перспективи: ти можеш позбутися деяких переконань, що тебе стримували, або випадкова розмова допоможе побачити ситуацію під іншим кутом.

З 8 червня ти захочеш приділяти більше уваги тому, на кого і на що витрачаєш свої ресурси — час, гроші чи енергію. Зрозумієш, які зв’язки у твоєму житті викликають відчуття виснаження та гіркоти. Ти відкриєш у собі почуття, які проігнорувала або поховала глибоко всередині.

Новини, на які ти чекала, прийдуть, коли Сонце та Меркурій зустрінуться в Близнюках 14 червня.

З 16 червня щасливі події розгортатимуться найзахопливішим чином: ти можеш отримати підвищення на роботі, вирішити вийти заміж, завести домашнього улюбленця або стати популярною!

Повний місяць 21 червня принесе великі зміни як у твоє особисте, так і в професійне життя. Це також чудовий час, щоб відпустити минуле.

Настав час переглянути свої щоденні звички та обов’язки, коли ретроградний Сатурн буде в Рибах 29 червня. Протягом наступних кількох місяців тобі потрібно встановити жорсткіші межі, щоб захистити свою енергію та час.

 

Скорпіон

Сезон Близнюків може відчуватися емоційно важким, але ти не з тих, хто швидко здається! Для тебе червень — період роздумів, роботи зі своїм емоційним багажем, що може допомогти тобі зробити справжній прорив у житті.

2 червня — потужний день, щоб поховати постійні образи та загладити свою провину. Він також обіцяє нові контракти та можливості.

4 червня — це день, щоб просити те, чого ти хочеш. Тебе супроводжуватиме удача, а емоційні зв’язки можуть поглиблюватися.

Молодий Місяць у Близнюках 6 червня допоможе звільнитися від минулого та почати все заново. Це час нових пропозицій щодо роботи та погашення боргів.

Щось із минулого повернеться до тебе 11 червня, коли Марс у Тельці поєднається з Плутоном у Водолії. Їхня енергія болюча та реактивна. Люди (включно з тобою) можуть реагувати зі страху або спиратися на нездорові механізми маніпулювання.

Венера, планета любові та гармонії, увійде в знак Рака 16 червня, додаючи тобі оптимізму. Це може бути бурхлива інтрижка під час подорожі чи роман з кимось, хто, здавалося, зовсім не твій типаж.

Повний місяць 21 червня відкриває важливу інформацію та секрети. Поточні розмови досягають переломного моменту, і ти відчуєш, що готова прийняти важливе рішення.

29 червня Сатурн стане ретроградним у знаку Риб: ти можеш відчути брак веселощів та натхнення. Використай цей час для того, щоб розробити план, який допоможе перетворити твої проєкти на щось більше.

 

Стрілець

Зараз ти зосереджена на найважливіших людях у своєму житті. Фокус уваги: на романтичних стосунках, родині, друзях та колегах.

2 червня ти можеш відчути у стосунках особливу близькість і довіру. Меркурій увійде в знак Близнюків 3 червня, і вся твоя розумова енергія буде зосереджена на тому, щоб партнерські стосунки працювали.

4 червня ти можеш отримати новини, які варто відсвяткувати, або підписати новий контракт чи взяти приємне зобов’язання.

Молодий Місяць у Близнюках 6 червня принесе нових людей у ​​твоє життя. Самотні можуть зустріти когось, хто ідеально відповідатиме всім параметрам, а пари будуть зосереджені на тому, щоб знову розпалити полум’я у стосунках.

З 8 червня очікуй на роздратування та багато роботи. Тобі може здатися, що ти жонглюєш мільйоном проєктів. Щоб упоратися із цим, доведеться змінити свої повсякденні звички та відмовитися від старої моделі поведінки.

Коли Сонце та Меркурій зустрінуться в Близнюках 14 червня, ти зможеш прийняти рішення — залишитися або піти.

Венера, планета любові та гармонії, увійде в знак Рака 16 червня. Це про новий рівень близькості у стосунках. А також про прибуток!

З 20 червня — ідеальний час для внутрішньої роботи, пропрацювання минулого та зіткнення зі своїми страхами. Для зцілення тобі потрібно дозволити собі відчувати! 21 червня обіцяє завершення фінансових справ. Ти відчуєш стабільність, безпеку та поставиш нові фінансові цілі.

Сатурн, планета зобов’язань і відповідальності, буде ретроградною 29 червня. Ти замислишся над своїми базовими потребами, зміною житла та більше турбуватимешся про зобов’язання перед родиною.

 

Козоріг

Ти заклопотана більше, ніж будь-коли, але із цим нічого вдієш! Можна лише змиритися та прийняти. Ти усвідомлюєш, що для того, аби підтримувати цей рівень продуктивності, тобі потрібно дотримуватися здорових звичок та знайти баланс між роботою та особистим життям.

2 червня ти можеш отримати можливість від престижної компанії. Твоя щоденна рутина також зміниться.

4 червня — час нових контрактів та підвищеної відповідальності. Цього ж дня Сонце і Венера об’єднуються в Близнюках, розкриваючи чиїсь справжні мотиви.

Молодий місяць у Близнюках 6 червня — про нові зобов’язання. Незалежно від того, починаєш ти день з ранкової прогулянки чи зменшуєш вживання кофеїну, ти робиш невеликі зміни, щоб досягти великих результатів.

11 червня у повітрі відчувається пристрасть, але також і напруга! У цей день можливі ревнощі, маніпуляції та одержимість. Це кохання чи хіть? Сьогоднішній день може змусити тебе замислитися над стосунками.

Венера, планета любові та гармонії, увійде в знак Рака 16 червня. Наступні кілька тижнів присвячені важливим людям у твоєму житті. А 20 червня є шанс зустріти кохання свого життя (!).

21 червня ти попрощаєшся зі старою версією себе, хоч це може бути і болісно. Зрештою ти повністю зосередишся на собі та отримаєш буст упевненості. З 28 червня ти активно переглядатимеш свої кордони та зобов’язання.

 

Водолій

Ти живеш повним життям, відчуваєш зв’язок з теперішнім моментом і відчуваєш вдячність. Здається, чудовий початок літнього сезону? Ти навчилася знаходити радість у своєму повсякденному житті — і це справді талант.

На початку червня людей особливо приваблюють твої слова та ідеї. Вони слухають та чують! Отримуй від цього користь і сміливо ділися своєю роботою та думками.

Молодик у Близнюках 6 червня приносить новий початок і заохочує тебе відновити зв’язок зі своєю внутрішньою дитиною чи внутрішнім підлітком. Це хороший час, щоб зайнятися творчістю або почати нові романтичні стосунки.

11 червня старі рани можуть нагадати про себе. Ти можеш відчувати напругу між тією версією себе, якою стаєш, і тією, ким була раніше. Пам’ятай, що ця трансформація — на краще!

Венера, планета гармонії та стосунків, увійде в знак Рака 16 червня, нагадуючи тобі про маленькі моменти, які варто цінувати.

Із 17 червня час серйозно поставитися до свого розпорядку дня та звичок, щоб знайти баланс. Ти знаєш, що невеликі зміни мають значення, і готова докласти зусиль.

21 червня Всесвіт робить усе можливе, щоб привернути твою увагу до важливого, не проґав його знаки!

Місяць завершується ретроградним Сатурном у Рибах 29 червня. Протягом наступних кількох місяців тобі доведеться пропрацювати свої фінанси — це означатиме встановлення обмежень у витратах чи зміну роботи, щоб повністю захопитися іншою пристрастю.

 

Риби

На початку місяця ти відчуватимеш бажання заховатися у своїй нірці та не виходити з дому, максимально приділяючи час лише своїм людям.

2 червня ти можеш відчути, що за тобою спостерігають або захищають. Всесвіт намагається надіслати тобі важливі повідомлення, тому зроби все можливе, щоб звернути увагу на знаки. Це період важливих, змістовних розмов із собою та найближчими.

4 червня ти можеш прийняти рішення про переїзд або зміну роботи.

Молодик у Близнюках 6 червня допоможе тобі звільнитися від зв’язків з минулим, які є скоріше шкідливими, ніж корисними. Ти відчуєш справжню трансформацію.

З 8 червня твоє світське життя стане насиченішим, але також трохи драматичнішим. Ти можеш посваритися з близькими друзями, братами і сестрами чи іншими родичами або ж встановити більш жорсткі особисті межі.

14 червня ти поглянеш на старі події під новим кутом, це допоможе пропрацювати минуле та набути певної мудрості.

Меркурій, планета спілкування, входить у знак Рака 17 червня, приносячи позитивні новини та допомагаючи тобі позбутися будь-яких обмежувальних переконань.

З 20 червня у тебе є можливість привернути увагу деяких VIP-персон або людей, які можуть допомогти втілити твої мрії в реальність. Тобі не потрібно буде робити нічого особливого, щоб зачарувати когось, аби отримати бажане. Достатньо просто бути собою.

Дотепні жарти та сексуальні текстові повідомлення заповнять твій телефон, коли Венера в Раку синхронізується з Марсом у Тельці 28 червня. Місяць закінчується 29 червня ретроградним Сатурном у твоєму знаку. Це час перегляду власних кордонів та зобов’язань.

 

За матеріалами cosmopolitan.com

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ