Епоха змін: що на нас чекає в Ері Водолія

Нові відкриття, повалення режимів та зміни в стосунках


опубліковано: 16 березня 2024

Цікавий факт: повний цикл вісь обертання Землі виконує за 26 000 років (!). Якщо умовно поділити цей період на 12 знаків зодіаку, то на кожний припадає 2165 років. Ти напевно помітила, що кожен знак зодіаку має свої особливості в характері, звичках і вподобаннях. І не лише в комунікації, а й у цьому випадку ― глобально. Зараз Земля переходить у знак Водолія, що астрологи називають Ерою або Епохою Водолія. І це обіцяє багато змін ― як на рівні світу, так і в тебе особисто. 

Розповідаємо все, що тобі варто знати про цей особливий період, та як до нього підготуватися. І так, цей перехід не буде різким і остаточно завершиться за 100 років, проте певні оновлення ти можеш відчувати вже зараз.

Ера Водолія: яких змін чекати в 2024 році

Епоха Водолія ― це про швидкий ріст та розвиток. У центрі уваги: розвиток науки та техніки. Ми все більше говоритимемо про темний бік цифровізації: тут і проблеми з соцмережами, законами про конфіденційність, і збої у роботі мережі. У чому небезпека: прихована інформація стане не такою прихованою. У плюсі ― це передові технологічні винаходи, що по-справжньому змінять світ.

@mathilderavnc

Окрім того, це період боротьби з несправедливістю. Водолій ― про свободу та рівність, отже варто очікувати повалення правління та зміни ієрархії. Те, що працювало раніше, більше не даватиме результатів. Тому з’являтимуться нові організації, нові форми об’єднань та можливо навіть нові релігії.

Говорячи про свободу, в Еру Водолія особиста свобода та індивідуальність так само посилюються і виходять на передній план. Це час пізнавати себе, виходити із зони комфорту та боротися за свої бажання. Головний фокус: на ріст та розвиток, розкриття свого потенціалу та довіру до інтуїції. Це час навчитися слухати себе, говорити про те, що турбує, покращувати своє життя пропрацюванням насамперед свого внутрішнього світу.

@oliviavinten

Щоб стати по-справжньому вільними, треба бути готовими відпускати старе і те, що більше для нас не працює. Це стосується зокрема і стосунків з іншими. Ера Водолія ― це період, коли маски знімають і ми та інші довкола бачать все таким, як воно є насправді. Все, що несправжнє (наприклад, твої situationship) зазнаватиме краху швидше і потужніше. Це період викриття таємниць та нечесності, для яких у цьому новому світі немає місця. Тут можна говорити про стосунки загалом: і з партнером, і в колективі, і з друзями.

Можна буде відчути, що люди навколо прагнутимуть менше конкурувати, а навпаки ― об’єднуються та згуртовуються навколо спільної мети. Стосунки зміняться та вийдуть на новий рівень. Ми прагнутимемо більше спілкування, більше людей навколо та якісних розмов.

@carlaferrer1

Ера Водолія ― як абсолютно новий початок для кожного. Це про революційні зміни ззовні та зсередини. Твоє головне завдання на цей період ― лишатися відкритою до змін і знати, що вони на краще. А найліпший спосіб увійти в цей новий період ― слухати свою інтуїцію, шукати правду та бути сміливою в ідеях та рішеннях. 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
ПОПУЛЯРНІ