Hot or Not: гороскоп сумісності за знаком зодіаку

Або «Чи варто витрачати на нього час, якщо він ― Козоріг»


опубліковано: 15 травня 2024

У пошуках справжнього почуття, особливо в епоху situationship, нам усім важливо мати хоч якусь надію та підказки. Чи можуть дати їх зірки? І чи справді знак зодіаку відіграє роль у виборі правильного партнера? Фанати астрології вірять, що в цьому є сенс: хтось нізащо не підпустить до себе Скорпіона, а хтось шукає надійного Тельця. Загальне правило сумісності за знаком зодіаку звучить так: твій найкращий партнер має бути з тієї ж групи астрологічних знаків або ж цілковитою протилежністю. Розбираємося детальніше.

Групи знаків зодіаку за елементами

  • Повітря: Близнюки, Терези, Водолій
  • Земля: Козоріг, Телець, Діва
  • Вода: Риби, Рак, Скорпіон
  • Вогонь: Лев, Стрілець, Овен

Протилежні астрологічні знаки

  • Овен & Терези
  • Телець & Скорпіон
  • Близнюки & Стрілець
  • Рак & Козоріг
  • Лев & Водолій
  • Діва & Риби

Проте з усіх правил існують винятки! Ось ще декілька пар знаків зодіаку, які разом можуть відчути справжню хімію!

Близнюки & Діва

«Казкар» Близнюки та капризна Діва спершу нагадують пару, яка починається там, де всі нормальні стосунки закінчуються. Проте їх поєднує спільний вплив планет, а саме Меркурія. Тому часто вони почуваються на одній хвилі. Вони обожнюють плітки, нову інформацію, свіжі ідеї. Їм ніколи нудьгувати разом.

Овен & Близнюки

Овен і Близнюки поєднані ненаситним бажанням пригод, розваг та навіть деякого хаосу. Інколи вони здатні самі спричиняти останній ― і ніхто не знає, чим це скінчиться: арештом за проникнення в чужий басейн чи спонтанним весіллям. Обидва знаки ― про зосередженість на діях, про сміливість. Інколи ― про відсутність здорового глузду та думок про наслідки. Якщо у твоєму оточенні є така пара, маєш два варіанти: приєднатися до свята хаосу або заховатися і вдати, що ти з ними не знайома.

Телець & Лев

Несподіване поєднання: розважливий та дуже домашній Телець і мегаактивний Лев, який постійно прагне уваги і веселощів. Що ж їх поєднує? Справжня хімія в ліжку! Обидва знаки ― про фізичну близькість, тактильність, інтимність. Секс має важливе значення для цієї пари, і вони ніколи не «занадто втомлені» для цього заняття. 

Рак & Стрілець

Драма — те, що об’єднує ці знаки. Вони її обожнюють! Рак прагне бути потрібним і піклуватися, що неймовірно подобається Стрільцю. Але... із часом трохи набридає і сприймається як належне. Рак же не змовчить про свою образу, починаючи гойдалки сварок та примирень, що неабияк підживить інтерес Стрільця. Окрім того, обидва знаки мають величезні серця та щедро діляться своєю любов’ю. Тому часто після розставання знову сходяться (аж поки у когось не перестане вистачати на це нервів).

Діва & Водолій

Двоє холоднокровних, інтелектуальних знаків, які будуть нескінченно насолоджуватися кмітливістю одне одного та цікавими дискусіями. Не таким сумісним у ліжку, цим знакам надзвичайно комфортно спілкуватися та пізнавати разом світ навколо. Це щось схоже на ідеальні платонічні стосунки, коли ви насамперед друзі та партнери. 

Скорпіон & Козоріг

Пара, де постійно триватиме боротьба за владу: Скорпіон і Козоріг. Вони обожнюють контроль, повагу до себе, цінують усе матеріальне та прагнуть розкішного життя. Якщо вони знайдуть спільну мову, то разом можуть підкорити світ. Або як мінімум ще швидше досягати поставлених цілей, допомагаючи одне одному. Проте якщо в парі є серйозні розбіжності ― краще навіть і не починати ці стосунки. Жодному знаку не вистачить терпіння, співпереживання чи відданості, щоб дозволити іншому виграти в суперечці або повести за собою.

Риби & Терези

Пара, про яку кажуть couple goals. Терези ― справжні дипломати, Риби ― ідеальні терапевти. Обидва можуть говорити годинами та бути насправді відвертими. Між ними є та справжня близькість, до якої багато хто прагне у стосунках. Що може заважати таким нібито ідеальним стосункам? Нерішучість Терезів та схильність Риб себе жаліти та грати роль жертви.

За матеріалами cosmopolitan.com/uk

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ