Коридор Затемнень та його завершення 8 квітня: чого чекати

Доленосні зміни для всіх знаків зодіаку


опубліковано: 5 квітня 2024

Здається, навіть ті, хто не вірить в гороскопи та ігнорує передбачення, всеодно помічають на собі дію такого явища як Коридор Затемнень. Коридор Затемнень — це період між місячним та сонячним затемненням, коли напруження буквально відчувається в повітрі, а Всесвіт штовхає нас у потилицю: діяти, змінювати щось, залишати непотрібне та рухатися вперед.

Навесні 2024 Коридор Затемнень розпочався 25 березня, а закінчується вже в цей понеділок, 8 квітня. Коридор Затемнень — досить складний та турбулентний період. Можна відчувати емоційне та фізичне виснаження. Але важливо помічати знаки: якщо ти міркуєш над тим, щоб змінити роботу, партнера, місце проживання — це кращий час для змін. І навіть якщо зараз ти не наважишся прийняти це рішення, все навколо буквально підштовхуватиме тебе це зробити, за хорошим чи за поганим сценарієм.

Завершення весняного Коридору Затемнень припадає на 8 квітня, коли відбудеться Сонячне Затемнення — будь готова до доленосних подій та кардинальних змін. Для кожного знака зодіаку ці зміни відбудуться в різних сферах, проте ми ділимося загальними підказками, як пережити сонячне затемнення та правильно розшифрувати його підказки.

Астрологи попереджають, що сонячне затемнення 8 квітня буде потужним, за своїм впливом на наші життя — разів у 20 сильнішим, аніж зазвичай.

І перекриє дію навіть злощасного Ретроградного Меркурія, який ніяк не дає нам забути про колишніх та старі незавершені справи.

Проте цього не варто боятися: для багатьох це затемнення програється в позитивній енергії. Це потужний імпульс для дій та змін, які будуть для тебе лише на краще. Відчути вплив цього затемнення ти зможеш вже за 3 дні до самої дати та 3 дні опісля. А події, які воно спричинить, матимуть свої результати та розвиток ще протягом трьох місяців.

Сонячне затемнення 8 квітня ми буквально відчуємо енергетично. Всесвіт штовхатиме нас вперед та показуватиме наші слабкі місця, те, що потрібно пропрацювати. Тому будь особливо уважна до події та власних думок і спостережень у цей період.

Завершення Коридору Затемнень цього разу припадає на знак Овна. Що цікаво, таке ж затемнення ми пережили восени 2023 року. Згадай, які зміни тоді сталися у твоєму житті? Коридор Затемнень — про кармічні події та кармічних людей. Тому якщо минулої осені ти не розв'язала якісь проблеми / не прийняла рішення, це затемнення знову поверне тебе в ту ж ситуацію та підштовхуватиме діяти.  

Це Сонячне Затемнення — про по-справжньому доленосні події.

Тому якщо щось лишається в підвішеному стані ще з осені 2023-го і ти не вирішиш це зараз — будь готова знову повернутися до питання восени 2024, коли вкотре відбудеться затемнення. Проте тоді Всесвіт вже діятиме на так лагідно, змушуючи робити вибір і кроки вперед.

Головні питання, які варто поставити собі в період сонячного затемнення у квітні: хто я, якою я показую себе навколишнім та якою вони мене бачать. Поміркуй над цим та не бійся проявлятися та заявляти про себе.

Цікаво, що дія Сонячного Затемнення навесні 2024 поєднується з дією Астероїда Хірона, який запускає потужні процеси зцілення. Тому навіть якщо зміни даватимуться тобі складно — ти швидко відійдеш від них і опісля затемнення будеш готова жити своє краще, щасливіше життя. 

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ