Полуничний Місяць у червні 2024 року обіцяє кохання та процвітання

Особливе астрологічне явище, яке ми можемо спостерігати вже сьогодні!


опубліковано: 21 червня 2024

Реклама

У ніч з 21 на 22 червня відбудеться перша повня цього літа — і вона дійсно особлива! Цього разу повний Місяць сходить рівно через день після літнього сонцестояння у Північній півкулі. Першу літню повню, або Полуничний Місяць, ми зможемо спостерігати вже сьогодні. У чому унікальність цього астрологічного явища?

Полуничний Місяць у червні 2024 року буде максимально повним та яскравим через чітке розташування навпроти Сонця вночі 21-го числа. Окрім того, цього разу Полуничний Місяць пройде повз зірку Антарес — у деяких регіонах Землі можна буде спостерігати, як повний Місяць закриє собою зірку. Сам Місяць не буде рожевим, як можна припустити з назви. Назву Полуничний Місяць вигадали корінні американці, які саме в цей період збирали полуницю. Проте особлива символіка в цього астрологічного явища все ж присутня.

Астрологи говорять про те, що Полуничний Місяць здавна символізував кохання, процвітання та приносив успіх. Він також допомагав розв’язати важливі питання та давав знаки, як реалізувати плани.

@intuitiv.studio

Повний Місяць завжди — про трансформації. Тому в цей період особливо важливо прислухатися до своїх почуттів та аналізувати всі процеси, що відбуваються всередині.

Полуничний Місяць своєю енергією мотивуватиме тебе звернути увагу на те, що ти зазвичай ігноруєш або на що заплющуєш очі. Тому сприятливими будуть медитації у тиші та усамітненні, а також просто час наодинці зі щоденником. Це час проаналізувати своє життя та оточення, визначити пріоритети або позбутися того, що заважає тобі розвиватися.

Ти можеш відчувати або забагато енергії, або цілковиту її відсутність. Якщо енергії немає, найсприятливіше — дозволити собі взяти паузу та перепочити.

Схожі статті
Реклама
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ