Усе, що потрібно знати про твій знак зодіаку за Місяцем та його вплив на твоє життя

Це повністю змінює правила гри


опубліковано: 30 квітня 2024

Усе, що потрібно знати про твій знак зодіаку за Місяцем та його вплив на твоє життя

Навіть якщо ти не дуже заглиблена в тему астрології, то точно знаєш свій знак зодіаку за Сонцем. Ось тут на тебе чекає сюрприз: положення Місяця в момент твого народження теж має значення та вплив на твоє життя! Так, тепер тобі доведеться вивчати одразу два гороскопи. Але спочатку давай розберемося, як саме Місяць у Стрільці або Діві може накласти відбиток на все, що відбувається навколо тебе.

Про що говорить твій знак зодіаку за Місяцем

Отже, ми з’ясували, що в натальній карті треба знайти, де перебував Місяць у момент твоєї появи на світ. Якщо Сонце та твій сонячний знак зумовлюють твоє «зовнішнє я» та те, як ти показуєш себе світові, то Місяць — про більш глибокі та підсвідомі теми. Те, що ми можемо не проявляти, але точно маємо в собі.

Окрім того, Місяць, на відміну від Сонця, залишається в кожному зі знаків зодіаку приблизно на два дні, що робить твій гороскоп більш точним, якщо враховувати і положення Сонця, і положення Місяця. Тепер стає зрозумілим, чому інші Стрільці / Овни / Риби можуть бути не дуже схожими на тебе, хоч ви і поділяєте один знак зодіаку.

Твій місячний знак відображає весь той вир емоцій, страхів, прагнень і нав’язливих ідей, що приховані під поверхнею особистості, керованої сонячним знаком. Мова про твоє справжнє «я», його мотивації та тривоги. Знак за Місяцем сильно впливає на твої романтичні пригоди та стосунки з іншими людьми загалом, а також на те, як ти ставишся до чогось.

Отже, якщо підсумувати: саме Місяць визначає твої справжні мотиви, бажання, емоції, Сонце ж показує, як ти з ними працюватимеш та як діятимеш під їхнім впливом. Копатимемо глибше?

Як твій знак зодіаку за Місяцем впливає на стосунки та комунікацію

Відповіді на всі болючі питання щодо стосунків шукай саме в гороскопі за Місяцем. Твій місячний знак є тут головним, адже стосунками керують почуття та емоції — сфера дії місячного знаку. Те, ким ти є, також визначає й те, що ти шукатимеш, чого потребуватимеш від інших. Які твої кордони в стосунках, як до тебе мають ставитися, що зміцнить або зруйнує стосунки.

І навіть якщо на поверхні ти намагаєшся будувати стосунки по-іншому, твої підсвідомі бажання та потреби колись візьмуть гору! Тож, перевіряючи сумісність із партнером, обов’язково зроби чек і його місячного знаку. Це дасть тобі корисні інсайти, як він поводитиметься в по-справжньому близьких стосунках, коли всі маски скинуто.

Як визначити свій знак зодіаку за Місяцем

Найперше треба максимально точно встановити свій час та місце народження. Далі — простіше. Знаходимо натальну карту онлайн та вводимо ці дані. Також цю інформацію можна знайти в популярних астрологічних застосунках, як-от The Pattern. Або ж обрати консультацію професійного астролога — класний спосіб копнути глибше у своє підсвідоме та дізнатися про себе більше.

Щойно отримаєш цю інформацію — читай наш гороскоп для кожного знаку зодіаку за Місяцем:

ОВЕН

Ти вирізняєшся сміливістю та любиш конкуренцію, тому твої почуття найбільше хвилюють виклики та перешкоди, які потрібно подолати! Тобі важко стримуватися та терпіти — людей та життя загалом. Ти любиш, щоб тебе постійно стимулювали до дій.

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: ти — справжній воїн, коли мова йде про те, щоб захистити когось, хто тобі небайдужий.

У стосунках ти відчуваєш бажання взяти на себе лідерство, контролювати, домінувати над своїм партнером. Але зрештою тобі це набридає — і ти хочеш спертися на когось. 

 

ТЕЛЕЦЬ

Глибоко в душі ти відчуваєш прагнення до чогось надійного та стабільного. Створити затишне місце для себе та своїх. Проте ти дуже не любиш, коли хтось ззовні у це втручається та завжди захищаєш своє — гроші, речі, простір.

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: контроль — твоє все. Ти можеш виглядати милою та розслабленою, але насправді — завжди на варті: де, хто, коли і з ким. 

У стосунках тобі потрібен потужний фізичний зв’язок. Ти прагнеш створити щось приватне та особливе — лише для себе і партнера. 

 

БЛИЗНЮКИ

Легкі та кокетливі, Близнюки набагато більше люблять розважатися, ніж щось відчувати. Ти шукаєш гострих відчуттів та хочеш досліджувати себе та людей навколо. Комусь ти можеш здатися холодною, але ти просто не бажаєш заглиблюватися занадто сильно в інших. 

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: ніхто ніколи не може розгадати, що насправді ти відчуваєш. Ти легко міняєш маски та ретельно захищаєш те, що глибоко всередині.

У стосунках тобі швидко стає нудно. Тобі потрібен партнер, який може розважати / ігнорувати / обожнювати / лестити / кидати тобі виклик щохвилини.

 

РАК

Раки — справжні емпати: чуйні, співчутливі, здатні тонко відчувати стани та емоції інших людей. Проте ти також схильна накопичувати та тримати це все в собі: речі, емоції, спогади. 

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: ти дуже комунікабельна і мережа твоїх знайомств дійсно може вразити. Здається, ти знаєш буквально всіх у кожній з можливих сфер. Та регулярно підтримуєш ці зв’язки. 

У стосунках ти вмієш бути відданою та любити безумовно, піклуватися про інших. Поки це цінують та відповідають взаємністю. 

 

ЛЕВ

По-справжньому вогняний знак! Це проявляється у твоїх бурхливих емоціях, які постійно скачуть то вверх, то вниз. Здається, ти справді любиш додати трошки драми, просто щоб було цікавіше. У тобі живе природне бажання захищати слабших.

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: попри зовнішню впевненість і відвертість, ти дуже переймаєшся тим, як інші сприймають тебе, шукаючи знаки прийняття чи відторгнення 24/7. 

У стосунках ти драматична та пристрасна. Ти любиш, щоб партнер був готовий буквально кинути весь світ до твоїх ніг та безумовно захоплювався тобою. У відповідь ти можеш запропонувати пристрасні стосунки, адже вважаєш це рівноцінним обміном.

 

ДІВА

Твій внутрішній голос достатньо сильний, щоб ти дійсно його чула. Проте часто він схильний засуджувати та критикувати (насамперед тебе, але друзі / колеги / родина / начальство / партнери / домашні тварини теж під загрозою). Ти перфекціоністка та обожнюєш контроль. Ти глибоко відчуваєш потребу служити, захищати та організовувати інших. І це вдається тобі на найвищому рівні. 

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: ти абсолютно впевнена, що ніхто не може зробити щось краще за тебе та водночас що всі навколо кращі за тебе. Загадка, як синдром самозванця і синдром переваги поєднуються у тобі в дивній гармонії.

У стосунках тобі потрібен хтось, хто може підняти настрій, змусити сміятися, допомогти позбутися невпевненості та тривоги. Ти по-справжньому насолоджуєшся життям та стосунками, коли не напружена.

 

ТЕРЕЗИ

Ти любиш аналізувати свої почуття, раціоналізувати їх та розділяти. Тому можеш здаватися холодною та відстороненою. Ти просто любиш оперувати фактами та даними, а не враженнями та думками. Для тебе надзвичайно важливо, щоб усе було чесно, а емоції, здається, цьому не сприяють.

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: твій цинізм може вразити тих, хто пізнає тебе краще. Адже ти добре його приховуєш за своєю тактовністю та чарівністю. 

У стосунках тобі дуже заважає романтичність та прагнення до красивої картинки. Ти буквально «закохана в кохання», що прекрасно і важко водночас. Адже потрібно спуститися на землю, щоб відчути романтику в простій реальності стосунків.

 

СКОРПІОН

Ти поєднуєш у собі силу, магнетизм та дуже розвинену інтуїцію. Ти добре розумієш мотиви людей, які виявляють увагу до тебе, тому ніколи не шукаєш в цьому чогось глибшого. Твоя наполегливість та впевненість у собі може трохи лякати навколишніх. Але це твоя суперсила і лише їхня проблема.

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: ти не маєш кордонів та цікавишся буквально всім. Ти легко долаєш страхи та хочеш спробувати все в цьому житті. 

У стосунках ти любиш контролювати і дуже ревнива! Секс — це дуже важливо для тебе, так ти найкраще виражаєш свою любов і відданість. Тому там, де його немає, — немає і стосунків.

 

СТРІЛЕЦЬ

Ти схильна жити моментом, тому твоя реакція на людей, події та емоції інших часто різка та спонтанна. Ти забуваєш фільтрувати те, що злітає в тебе з язика. Тебе мотивує пошук пригод та постійне прагнення до свободи. 

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: глибоко всередині ти справжній мислитель і філософ. Ти любиш говорити про важливе, розмірковувати та ділитися ідеями. 

У стосунках тобі не подобається, коли тебе душать, піклуються занадто нав’язливо або аналізують. Тобі потрібен веселий та легкий партнер, який готовий досліджувати світ разом з тобою, водночас пропонуючи тобі достатньо простору… Разом з тим ти цінуєш пристрасть та тепло у стосунках.

 

КОЗОРІГ

Твоя природна стриманість і обережність робить тебе відстороненою та недоступною в очах інших. Проте інколи це лише сильніше мотивує їх прагнути пізнати тебе краще. Отримати посмішку від тебе — уже велике досягнення для них!

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: ти суворіша до себе, ніж будь-хто інший. Ти перфекціоністка та ненавидиш, коли тебе дражнять або жартують з тебе. Тебе це по-справжньому ранить. 

У стосунках тобі потрібен настільки ж амбітний і працьовитий партнер, який серйозно ставиться до своїх обов’язків. Ти шукаєш не просто кохання та романтику, а справжнього супутника життя. Когось, із ким ти зможеш створити власну імперію, підвищити свій статус і заробити статки (так, для тебе це дуже важливо). 

 

ВОДОЛІЙ

Ти цінуєш індивідуальність понад усе. Твоя доброзичливість приваблює людей, у тебе дійсно багато друзів. Але зближуватися з кимось по-справжньому тобі складно. Ти любиш людей, проте водночас тримаєш їх на відстані.

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: чесність — твоя суперсила. Правда є обов’язковим складником твоїх стосунків. Ти достатньо смілива та відверта, щоб доносити свою. Водночас достатньо мудра, щоб чути інших. 

У стосунках ти — загадка. Твій партнер може відчувати, що ніколи не пізнає тебе по-справжньому та до кінця.

 

РИБИ

Ніжні, чуйні, креативні... Емоції Риб буквально читаються зовні, а також вони тонко сприймають почуття та емоції інших. Тому інколи всередині тебе занадто багато почуттів та переживань, а реальне життя здається занадто болісним.  

Таємниця, яку розкриває твій місячний знак: у тебе є кордони. Люди часто сприймають твою доброту як слабкість та користуються нею. Проте! Якщо зачепити тебе занадто сильно, ти не терпітимеш, можеш бути досить холоднокровною та навіть повністю розірвати стосунки з людиною.

У стосунках ти любляча, турботлива, охоче ділишся теплом. У тебе є схильність ставити потреби свого партнера на перше місце, але ти також любиш гратися в жертву. Тому твій важливий урок у стосунках і поза ними — навчитися більше вірити в себе.

 

За матеріалами cosmopolitan.com 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ