Як активізувати енергію грошей: твій фінансовий код за датою народження

Маленький спойлер: найприбутковіша діяльність для тебе вже зашифрована у даті твого народження. Готова дізнатися, як активізувати енергію грошей у своєму житті?


ФОТО: @cassdimicco

опубліковано: 4 липня 2024

Реклама

Досліджувати себе — найцікавіший процес тривалістю в усе життя. Сьогодні пропонуємо тобі зануритися в нумерологію та разом з нашою запрошеною експерткою, нумерологинею Валерією Мартиненко розібратися, як досягти фінансового успіху. Маленький спойлер: найприбутковіша діяльність для тебе вже зашифрована у даті твого народження. Готова дізнатися, як активізувати енергію грошей у своєму житті?

У кожної людини є свій код грошей, успіху та найбільш сприятливих напрямків реалізації. Дізнавшись головні енергії цієї сфери, можна зрозуміти, над чим варто попрацювати, аби не блокувати свою енергію грошей та збільшити дохід.

У фінансовому трикутнику кожної людини може бути максимум 6 чисел, які допоможуть розібратися, на що варто звернути увагу. Але є й ті, в кого енергії повторюються, тому в сумі їх може бути менше.

Сьогодні ми розрахуємо одну із 6 грошових енергій. Аби дізнатися, яке саме це число, потрібно додавати цифри в році народження до утворення однозначного числа. Наприклад: 1995 рік = 1 + 9 + 9 + 5 = 24. Далі: 2 + 4 = 6.

Якщо твоє число 1, то ти природжений керівник, лідер або власник бізнесу. У таких людей є талант надихати інших, вести їх за собою, ставати прикладом. Для того аби відкрити твою фінансову енергію, треба навчитися відпочивати, делегувати обов’язки та, отримавши позицію лідера, не перетворюватися на тирана з підлеглими чи колегами.

Число 2 мають люди, в яких сильною стороною є голос. Їм важливо виступати на сцені, конференціях, співати, бути ораторами. У них дуже сильна інтуїція, їй треба довіряти. Грошовими блоками у таких людей можуть стати: брехня, замовчування образ, плітки. Тому важливо цього уникати.

Власники числа 3 у фінансовому коді ― найкращі артисти, актори, блогери, це енергія емоційності та артистизму. Твоє місце ― у центрі уваги. Таким людям категорично заборонено обирати крайнощі ― або сім’я, або реалізація. Важливий баланс!

Якщо ти отримала цифру 4, то твоя сила в структурності, вмінні йти до своїх цілей напролом, а також у партнерстві. Але лінь та відсутність інтересу до будь-чого може заблокувати твою енергію грошей. Або ж погані стосунки з татом.

Число 5 виходить у вчителів, наставників, людей, місія яких — передавати свої знання далі. Єдине, що може віддаляти їх від успіху, — це розфокусування та відсутність терпіння.

Якщо ж ти маєш число 6, то твоя місія — нести красу та любов у цей світ або створювати її. Але обов’язково вчитися любити себе та приймати такою, якою ти є, а також пропрацьовувати синдром самозванця.

Цифра 7 ― це енергія воїнів, сильних людей, які прагнуть до свободи та своєї справи. Такі люди часто можуть бажати матеріального, забуваючи про духовність. Цього робити не можна. Тільки знайшовши баланс між ними, тобі зможеш зробити квантовий стрибок.

Власники числа 8 ― борці за справедливість та купці від народження, вони можуть продати будь-що будь-кому. Але їм важливо вчитися довіряти іншим людям та уникати будь-яких порушень закону. Їх дуже швидко наздоганяє карма.

Якщо в сумі ти отримала цифру 9, то твоя місія ― допомагати іншим. Власники цього числа люблять усамітнюватися та закриватися від навколишніх. Хай як парадоксально це звучить, але твої найбільші гроші ― у комунікації з людьми.

Схожі статті
Реклама
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ