Як Місяць впливає на твоє особисте життя

Чого очікувати від кожної з фаз Місяця?


АВТОР: Юлія Николайчук

опубліковано: 9 квітня 2024

Якщо ти так і не знайшла, кого звинувачувати у своїх невдачах, коли на календарі немає ретроградного Меркурія (а всі ми деколи піддаємося цій слабкості), Місяць уже поспішає на допомогу. Вісім фаз цієї планети впливають на твої стосунки, створюючи проблеми або, навпаки, допомагаючи їх вирішити. Знаючи, чого очікувати від кожної з них, ти чудово проведеш перше побачення, урізноманітниш секс або ж нарешті вийдеш зі статусу «все складно».

Молодик

Місячний цикл починається з фази, коли планети на небі зовсім не видно. Це вдалий момент для планування. Подумай, наскільки ти задоволена своїм особистим життям і що можеш зробити, щоб поліпшити ситуацію. Якщо ти самотня й прагнеш змінити статус, сходи на перше побачення, завантаж новий застосунок для знайомств або попроси найкращу подругу звести тебе з її колегою-красенем. У стосунках же можна обговорити наступний крок: чи готові ви, наприклад, почати жити разом, або ж вирушити в романтичну подорож. У молодик часто з'являються нові можливості та знайомства, тому не дивуйся, якщо якийсь незнайомець постукає до тебе в direct. Ризикни — це того варте!

Серпастий Місяць

Коли на небі з'являється молодий місяць, настав час переходити до дій. У цей період починай реалізовувати плани, які будувала в Молодик. Відкрий завантажені додатки та постав вподобайки тим, кого вподобала. Якщо у тебе стосунки без зобов'язань, задумайся, чи хочеш ти перевести їх у щось серйозне. А з постійним партнером сходіть на романтичне побачення, щоб стати ще ближче.

Перша чверть

Час, коли Місяць видно на ліву половину. «Чверть» же пояснюється тим, що планета повернута до нас тільки одним боком. І цю назву радимо запам'ятати, адже ось вона — подружка Меркурія. Час зняття з себе відповідальності настав! У цей період можуть виникати проблеми, і це нормально. Наприклад, з'ясується, що з хлопцем, який тобі подобається, насправді не все так гладко, або ти знову почнеш листуватися з колишнім, попри те, що зареклася більше цього не робити. Але не звинувачуй себе — якщо ти помилилася, можна все виправити! А якщо справи йдуть добре і твоя мета все ближче, продовжуй у тому ж дусі.

Опуклий Місяць

Остання фаза перед повним Місяцем загострює обстановку. Місяць стає все більшим, але ще не округлився повністю. Найімовірніше, ти відчуєш як легко збуджуєшся, і захочеш сексу частіше, ніж зазвичай. Але це тільки затишшя перед бурею. Опуклий Місяць — ідеальний час, щоб розслабитися і повеселитися без зайвих переживань: надіслати одне одному інтимні фото, переглянути разом усі сезони комедійного серіалу на Netflix або влаштувати побачення.

Повний місяць

У цей період Місяць перебуває навпроти Сонця, тому повністю освітлений. Ти дізнаєшся багато нового і досягнеш успіхів у справах. Приготуйся до несподіваних зустрічей і, на жаль, розставань. У стосунках чекає незабутній секс і/або заповітне «Я тебе люблю». Усі проблеми можна відкласти на потім, зокрема й нові, так. Наприклад, подруга знову зійдеться з колишнім, або твій хлопець затіє серйозну розмову в дусі «Може, нам краще залишитися друзями?». Напевно, після такого відьми й вирішили влаштовувати шабаші саме на Повню — проводять виховні роботи, не інакше. Лібідо посилиться, а емоції стануть яскравішими, тож видихни й зберися з думками, щоб не наламати дров зопалу.

Місяць, що розсіюється

Права сторона Місяця починає «розсіюватися» в темряві. Час обміркувати все, що сталося в Повню і зробити висновки. Тільки не біжи починати все спочатку — краще пригальмуй і прислухайся до себе. Залиш перші побачення Молодику, час переходити до другого або третього. Або дай зрозуміти, що він тобі більше не цікавий. Якщо ти в серйозних стосунках, згадайте ваші побачення і повторіть найкращі з них. Ви обожнювали цілуватися годинами безперервно, але останнім часом були занадто зайняті для прелюдій? Ось шанс усе повернути. Обговори зі своїм партнером усе, що ти дізналася в Повню — це зробить стосунки ще міцнішими.

Остання чверть

Після того, як Місяць наполовину зник, настає ще один важливий момент. Енергія почне зникати й ти більше не будеш збуджуватися з пів оберта, а замість цього поринеш у себе і свої думки. Подумай, як йдуть справи в особистому житті, та позбудься всього, що тобі заважає! Займаєшся самоїдством або не можеш відпустити минуле? Тільки чесно! Якщо ти збиралася розлучитися (і все ще не розлучилася, серйозно?), зроби це просто зараз. Але якщо хочеш врятувати цей корабель, що потопає, або просто продовжити будувати нормальні стосунки, — задумайся про те, яке майбутнє на вас чекає.

Бальзамічний Місяць

Зараз, коли на небі світить Місяць і час іде до Молодика, можна трохи відпочити перед новими пригодами/побаченнями/секс-марафоном. Інтуїція посилиться, прислухайся до неї — кращого часу для «А я ж казала!» годі й шукати. У цей період не потрібно нічого робити, краще подумай про те, з чого почнеться твій наступний Молодик. Тільки не копіюй весь час один і той самий план. Якщо ти самотня, але готова знову увірватися в життя, повне романтики, запитай себе, чого ти навчилася з попереднього досвіду. Якщо ти закохана, притиснися до партнера і насолоджуйся своєю тихою гаванню. Стосункам завжди є куди рости, навіть якщо ви разом цілу вічність.

За матеріалами: cosmopolitan.com

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
ПОПУЛЯРНІ