Як пережити Ретроградний Меркурій 2024: підказки для кожного знака зодіаку

Готова додати трішки хаосу у своє життя?


ФОТО: @barbara_ines

опубліковано: 4 квітня 2024

Як пережити Ретроградний Меркурій 2024: підказки для кожного знака зодіаку

Здається, цей квітень буде по-справжньому непростим. Коридор Затемнень поєднується з ретроградним рухом Меркурія. Нагадаємо, що ця планета відповідає за подорожі, комунікацію та будь-яку інформацію, що надходить зовні. У період ретрограду всі ці сфери наповнює хаос, невирішені ситуації ускладнюються, плани руйнуються, а колишні нагадують про себе непотрібними повідомленнями. Розповідаємо, що робити, щоб пережити Ретроградний Меркурій максимально безболісно.

Ретроградний Меркурій у квітні 2024: чого не варто робити?

Ти, як і ми, напевно, ще не відійшла від затемнення, а тут вже Меркурій знову готовий перевернути життя з ніг на голову. Напруження буквально відчувається у повітрі, і лише тепле весняне сонечко дарує надію, що ми впораємося. Період з 1 по 25 квітня буде особливо складним для Овнів, Раків, Терезів та Козерогів. А от Леви та Стрільці можуть особливо не напружуватись (але лише цього разу).

Пам’ятай, що Ретроградний Меркурій приводить із собою не лише колишніх. Повертаються інші люди та проєкти з минулого. Твоє завдання — проаналізувати, чи потрібно це тобі? Аби остаточно відпустити й рухатися далі або ж повернути людей, роботу, речі у своє життя.

Що не варто робити у період Ретроградного Меркурія з 1 по 25 квітня:  

  • Тиснути на себе та намагатися вирішити все й одразу
  • Починати нові справи
  • Підписувати важливі документи
  • Довіряти техніці

Меркурій починає ретроградний рух: як полегшити його вплив?

Зазвичай, коли Меркурій знаходиться в Овні, це класний час для того, щоб бути лідеркою, висувати сміливі ідеї, ініціювати нові проєкти або починати важливі розмови. Проте його ретроградність може занадто посилити це все, тому відчуватимуться нотки агресії. Ти можеш бути більш дратівливою, комунікація йтиме напружено, бо навколишнім здаватиметься, що ти вмієш лише говорити, але не слухати.

Найкраще, що можна зробити для себе в цей період — трішки сповільнитися та заземлитися. А також:

  • Навчися відсторонюватися від проблем та хаосу і ніби споглядати це все збоку
  • Перенеси важливі справи та зустрічі на пізніше
  • Обов’язково стеж за інформацією, що надходить: фіксуй, аналізуй, зберігай кілька копій
  • Слідкуй за графіком та вчасно фіксуй зміни в ньому
  • Медитуй та дихай, що б там не відбувалося

Гороскоп на період Ретроградного Меркурія для кожного знака зодіаку

Овен

Цей ретроградний Меркурій проходитиме під твоїм знаком, тому саме для тебе це буде справжній іспит на витривалість. Важливо: будь особливо обережна з тим, кому та що ти кажеш. Як кажуть у фільмах: це може зіграти проти тебе. Тримай себе в руках та не починай конфлікти — зірки підказують, що перемога буде не за тобою, на жаль.

 

Телець

Здається, у когось з’явилися справжні хейтери. Будь ласка, будь обережна зі своїм оточенням. Особливо з колишніми. Колишніми коханими, друзями, колегами та партнерами. Не слід проявляти агресію, скоріше — тримай нейтралітет. Ці люди справді потрібні тобі у твоєму житті зараз?

 

Близнюки

Цей Ретроградний Меркурій принесе для тебе труднощі в комунікації. Тобі складно буде довіряти людям, ще складніше — розділяти плітки та факти. Зірки радять відсторонитися від людей, в яких ти не впевнена. І натомість присвятити цей час близьким друзям і тим, хто для тебе дійсно важливий.

 

Рак

Здається, ти навіть не можеш закотити очі, щоб цього ніхто не помітив! Так, за тобою ретельно стежать, особливо на роботі. Уникай конфліктів з керівництвом: зараз те, що насправді є простим зауваженням або побажанням, може звучати як грубість або навіть непокора. Працюй уважно, зважай на деталі, проте не поспішай за швидкими результатами.

 

Лев

Пам’ятаєш, що ретроград — не найкращий час для планування поїздок? Тому, будь ласка, переконайся, що якщо вже запланувала їх, то добре продумала маршрут, час та всі інші деталі. Також зважай на те, як ти комунікуєш у квітні — зараз дуже легко зіпсувати стосунки. Тому наберись терпіння та намагайся зрозуміти інших. 

 

Діва

Цього разу Меркурій пануватиме у твоїй сфері фінансів. Тому якщо ти була поганою дівчинкою, не повертала позичене або часто користувалася кредиткою — будь ласка, приведи гроші до ладу. І почни відкладати щось під подушку. Хороша новина: якщо ти давала комусь в позику гроші, вони обов’язково повернуться до тебе у квітні.

 

Терези

Повторюй як мантру: жодної драми в стосунках. Цей Ретроградний Меркурій робитиме все, щоб вона там була, але не піддавайся! Не завершуй стосунки зопалу. Навпаки: виявляй проблеми та роби все, щоб їх вирішити. 

 

Скорпіон

Фокус твоєї уваги має бути на самопочутті. Якщо ти погано харчуєшся, пізно йдеш до ліжка, а єдина активність — нічні прогулянки до холодильника, побічні ефекти такого lifestyle посиляться. Не лякайся, Меркурій не принесе серйозних проблем зі здоров’ям, але покаже, над чим варто попрацювати, щоб тобі стало краще. 

 

Стрілець

Меркурій подарує Стрільцям ще більше пристрасті. Готуйся зустрітися зі старими коханцями. І ні, ми не про тих колишніх, з якими були довгі, складні та драматичні стосунки, а саме про партнерів у ліжку. Не очікувала? А от чи пускати їх туди знову — вирішувати лише тобі, зірки в нейтралітеті.  

 

Козоріг

Готуйся до маленьких і великих неприємностей вдома. Зламається посудомийна машина, мікрохвильова піч або інший прилад, тому що цей ретроградний Меркурій знаходиться в 4-му домі твоєї карти. Також це поганий час для переїзду або купівлі нерухомості, тому краще відкласти такі справи до кінця квітня.

 

Водолій

Здається, ти зараз не можеш контролювати всі вхідні повідомлення на своєму телефоні. Без паніки, роби глибокий видих, двічі перевіряй все, що надсилаєш, та зазирни у теку «спам». Ти можеш пропустити щось дійсно важливе.

 

Риби

Сфокусуйся на своїх фінансах. А точніше на тому, що їх бракує. Зірки радять скоротити несерйозні витрати та менше «радувати себе». Фінансова грамотність має стати для тебе пристрастю, а не просто дивним словосполученням. 

 

За матеріалами cosmopolitan.com 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ