8 найкращих безкоштовних курсів для ефективного онлайн-навчання

На будь-який смак


АВТОР: Анастасія Якубишин

ФОТО: Instagram: @emilysupit

опубліковано: 28 травня 2024

У наш час, коли доступ до інформації став безпрецедентно простим, з’явилося безліч можливостей для саморозвитку та опанування новими знаннями. Онлайн-курси відіграють у цьому процесі важливу роль, пропонуючи гнучкий формат навчання, широкий спектр тем та доступні ціни. Ще ніколи не було простіше дізнатися все та більше на теми, що тебе цікавлять: від історії мистецтва і до літакобудування.

Однак з безлічі доступних курсів може бути складно вибрати ті, які дійсно відповідають твоїм потребам та інтересам. Наша стаття допоможе тобі у цьому завданні, адже ми підготували добірку найкращих безкоштовних курсів, які зроблять твоє онлайн-навчання не лише ефективним, але й цікавим. Навчайся швидко, легко і безкоштовно!

Сучукрліт: тенденції, теми, імена

Платформа: Projector 

Які ж історії розповідає сучасна українська література? Цей оглядовий лекторій проведе тебе крізь найцікавіші сторінки української літератури кінця XX — початку XXI століття. Ти познайомишся з видатними письменниками та письменницями, дослідиш контекст, у якому з’явилися їхні твори, навчишся читати складні тексти та по-новому поглянеш на українську культуру та історію.

Історія західного кіно

Платформа: Projector 

Хочеш зрозуміти, чому «Громадянин Кейн» вважається найкращим фільмом усіх часів? Цікавишся, як розвивалася кіноіндустрія від її початків до сучасних блокбастерів? Тоді курс «Історія західного кіно» — твій вибір. Тут розкажуть про ключові фільми, режисерів та технології, які змінювали світ кіно, а також допоможуть зрозуміти, чому кіно — це не лише мистецтво, але й важлива частина культури та суспільства.

Learning How to Learn: Powerful mental tools to help you master tough subjects

Платформа: Coursera

Цей курс допоможе тобі опанувати цінні техніки навчання та змінити своє мислення. Ти дізнаєшся про роботу мозку під час навчання, техніки пам’яті, боротьбу з відкладанням справ, а також про найефективніші практики для вивчення складних тем.

Successful Negotiation: Essential Strategies and Skills

Платформа: Coursera

На цьому курсі ти дізнаєшся про ключові техніки переговорів та отримаєш можливість удосконалити свої навички в чотирьох кроках: підготовці, переговорах, укладенні контракту та оцінці результату. Відеоуроки короткі й інтерактивні, що дозволяє тобі прискорювати або уповільнювати їхню швидкість відтворення відповідно до твоєї потреби. Після проходження курсу ти отримаєш сертифікат від Університету Мічигану.

Introduction to Philosophy

Платформа: Coursera

Цей курс ознайомить тебе з основними галузями сучасної філософії, де кожен модуль присвячений різним філософським питанням. Ти дізнаєшся про епістемологію, філософію науки, розуму, політики, моралі, а також метафізику. Курс розроблений провідним університетом з багатою науковою та навчальною діяльністю в галузі філософії — Університетом Единбурга.

Google AI Essentials

Платформа: Coursera

Це курс розроблений для того, щоб допомогти людям з будь-якої галузі отримати необхідні навички роботи зі штучним інтелектом. Курс ведуть експерти зі штучного інтелекту в Google. Учасники курсу всього за 10 годин зможуть опанувати навички використання інструментів штучного інтелекту для розв’язання реальних завдань. Це включає використання штучного інтелекту для генерації ідей та контенту, досліджень, організації подій та ін. Після завершення курсу ти отримаєш сертифікат від Google, яким можна поділитися зі своєю мережею і потенційними роботодавцями.

Мовити. Мотиви

Платформа: EdEra

Про нашу солов’їну. Цей курс допоможе тобі знайти мотивацію для вивчення української мови. За чотири модулі ти дізнаєшся коротку історію української мови, вивчиш правила та подолаєш страх перед помилками (а їх роблять, до речі, усі).

Основи програмування

Платформа: Prometheus

Ну куди у XXI столітті без програмування? Ти отримаєш практичні навички програмування на мові Python, дізнаєшся про історію комп’ютерів, опануєш поняття алгоритму та вивчиш створення простих комп’ютерних програм. Курс триває лише 8 тижнів, тобто ти можеш вивчати його у зручний для тебе час, а після його закінчення отримаєш сертифікат.

Приємного, продуктивного навчання!

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ