7 атмосферних фільмів, які перенесуть тебе в Рим, Париж та інші найкрасивіші міста світу

Подорож на декілька годин


АВТОР: Юлія Николайчук

опубліковано: 14 березня 2024

Доки для справжніх подорожей немає ні сил, ні можливостей, ні настрою, на допомогу приходять фільми, дія яких відбувається в найрізноманітніших куточках світу. Від «міста мрій» до найромантичнішої столиці світу — вмикай будь-який з фільмів з нашої добірки, й вирушай у подорож просто зараз.

«Париж, я люблю тебе», 2006

Знайомимося з найромантичнішим містом світу, спостерігаючи за вісімнадцятьма п'ятихвилинними історіями про кохання в усіх його проявах. Кожна з них відбувається в різних округах Парижа, тож тобі гарантовано віртуальний тур усіма його закуточками.

«Вікі Крістіна Барселона», 2008

Скарлетт Йоганссон, Ребека Голл, Пелелопа Крус, Хав'єр Бардем та традиційні нестримні пристрасті від Вуді Аллена — яскраве поєднання, що повністю занурить тебе в атмосферу спекотної Барселони, курортних романів та нестримних почуттів.

«Реальна любов», 2003

Величний Лондон і дев'ять історій про кохання, від яких мурашки по шкірі. Запевняємо, після перегляду цього фільму тобі захочеться переосмислити все своє життя і терміново закохатися.

«Римські пригоди», 2012

Ще один шедевр від Вуді Аллена, який потішить кожну естетку. Романтична комедія розгортається навколо чотирьох сюжетних ліній і показує нам таке різне, але незмінно прекрасне кохання.

«Ла-Ла Ленд», 2016

Лос-Анджелес — «місто мрій». Опинитися тут хоча б один раз у житті мріє кожен. Однак чи так там усе казково та безхмарно, як здається? Пропонуємо дізнатися в компанії неймовірних Емми Стоун та Раяна Гослінга.

«Велика краса», 2013

Дії фільму Паоло Соррентіно про письменника Джепе Гамбарделла, який, дізнавшись про смерть свого першого кохання, починає переосмислювати все своє життя, розгортаються в Римі. Відомі туристичні місця тут показані з абсолютно іншого боку. Так само як і вдача самих італійців.

«Труднощі перекладу», 2003

У центрі мелодрами Софії Копполи — стосунки двох самотніх американців, які опинилися в Токіо. Разом із Бобом Гаррісом (Білл Мюррей) і Шарлоттою (Скарлетт Йоганссон) ми вирушимо в найнезвичніші місця міста, й переживемо безліч пригод та романтичних моментів.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ