МакДональдз і Фундація Дім Рональда МакДональда передали 1 мільйон гривень дитячим лікарням

Cosmo

МакДональдз в Україні передав 1 мільйон гривень у Фундацію Дім Рональда МакДональда на потреби лікарень, де перебувають діти з COVID-19. Адресну допомогу отримає двадцять одна дитяча лікарня в Україні.

Минулі роки в червні МакДональдз традиційно проводив благодійну кампанію «Долонька Щастя», щоб зібрати фінансову допомогу й передати Фундації Дім Рональда МакДональда, яка допомагає батькам і дітям бути разом у лікарнях. Цього року, зважаючи на те, що ресторани закриті для відвідувачів, програма «Долонька Щастя» розпочнеться пізніше, але МакДональдз запрошує всіх долучатися до збору коштів на допомогу лікарням, у яких перебувають діти з COVID-19. Зробити благодійний внесок дуже просто через сайт Фундації. Ці кошти, на додачу до вже переданого 1 мільйона гривень будуть спрямовані на купівлю засобів захисту.

«Ми допомагаємо громадам, у яких працюємо: МакДональдз підтримує Фундацію Дім Рональда Макдональда вже п’ять років, і за цей час ми передали 35 мільйонів гривень на розвиток сімейно орієнтованої медицини, завдяки чому родини можуть перебувати з дітьми під час лікування. Цього разу ми вирішили додатково пожертвувати гроші на потреби лікарень, у яких лікуються діти з діагнозом COVID-19. Ми поетапно виходимо з карантину, але коронавірус ще не відступив, і нам треба пам’ятати, що все ще є люди, які потребують нашої допомоги», — розповідає про благодійну допомогу генеральна директорка МакДональдз Юлія Бадрітдінова.

Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні з 2016 року працює над упровадженням принципів сімейно орієнтованої медицини, допомагаючи батькам бути поруч зі своїми дітьми під час тривалого лікування. З цією метою Фундація будує сімейні кімнати, де створює комфортні умови для того, щоб батьки могли відпочити, відновити сили та приділити час спілкуванню і грі з дитиною в атмосфері, яка не нагадуватиме про лікування.

«Ми знаємо, як важливо підтримувати одне одного в скрутні часи, і дуже раді, що в нас є така можливість. Фундація Дім Рональда МакДональда вже передала сумарно понад 1000 захисних наборів для лікарів у п’яти лікарнях, де працюють наші сімейні кімнати. Завдяки додатковій пожертві компанії МакДональдз ми зможемо підтримати медичні установи практично по всій країні. Щиро радіємо, що можемо бути корисними для наших лікарів у боротьбі з пандемією», — коментує отримання матеріальної допомоги директорка Фундації Галина Соловей.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама

Новые возможности: как прошел zoom-session Elle Decoration

Интерактивная вечеринка редакции Elle Decoration с известными дизайнерами

Loading...

Must-visit: студия ногтевой эстетики nailhub, где за 2 часа #ногтиинетолько

Получи классный маникюр, попутно работая на планшете или читая книгу. 

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: София Ричи

Здоровый экоизм: новые правила жизни, сознательная мода и эко инфлюэнсеры

Экологично меняем работу и освежаем резюме

Вогнали в краску: прокачиваем навыки по окрашиванию волос дома

Go out: как сделать каминг-аут безопасным для себя и безболезненным для твоего окружения

Дофаминовый фастинг: не столько диета, сколько новомодный способ перезагрузки


TikTok — самая популярная соцсеть в мире: как ее покорили Настя Каменских и бренд INTERTOP

На ивенте, который недавно прошел в Киеве, певица рассказала о секретах создания контента для соцсети и провела мастер-класс!  

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Твоя жизнь / События
Надо прочитать

Girl power: ООН Жінки та Український інститут вручать премії Women in Arts 2020

Мета премії — звернути увагу на досягнення жінок у мистецтві.

Твоя жизнь / События
Это интересно

10 правил крутой вечеринки: secret party «Можно без пары» от IQOS

Что делать, если тебя пригласили на секретную вечеринку.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.