«Ми витинаємо сенси»: зустрічай новий україно-французький бренд

Мода / Fashion news
10 августа 2021
Cosmo

«Vytynanka — це бренд, натхненний культурою України, але для всього світу. Бренд, який створює аксесуари поза часом, на декілька поколінь. Ми хочемо, щоб речі із сенсами ставали новою розкішшю. Тому перший дроп Vytynanka — це не просто колекція комірців. Це вишукані аксесуари, створені на стикові мистецтва, моди та традицій. І це справжні витвори мистецтва», — говорять засновниці марки Тетяна Фіщук та Сана Моро.

Ринки, з яких розпочинає роботу бренд, — Україна та Франція. Тут уже презентували перший дроп арткомірців «Листя та квіти». У вересні колекція буде представлена в рамках Paris Design Week разом з паперовими інсталяціями Дарії Альошкіної. 

Цю першу колекцію бренд розробив у колаборації з відомою мисткинею Дарією Альошкіною @vytynankaalyoshkina, яка відродила давню крафтову традицію витинанок та перетворила її на справжнє сучасне мистецтво. Мисткиня спочатку малює ескіз, склавши папір навпіл, потім вручну вирізає кожен елемент: виходить унікальне паперове мереживо. Для створення комірців-витинанок авторський малюнок перенесено у цифровий формат та вперше застосовано  текстиль  замість паперу та техніку вишивки ришельє. Ця концепція якнайкраще демонструє еволюцію мистецтва витинанки, його сучасну естетику та можливості колаборацій із дизайном. 

Дроп натхненний природою і їй же присвячений: так бренд декларує повернення до справжніх цінностей. У колекції зараз дві моделі, які мають не лише яскраву естетичну виразність, але й глибоке символічне значення. Троянда — символ таємниць, пристрасті та кохання, а дуб — уособлення сили та здоров’я, енергії та родючості.

Аксесуари Vytynanka створені для тих, хто шукає щось особливе. Їх обирає жінка, яка хоче мати у гардеробі ексклюзивні речі, яка прагне за допомогою одягу транслювати важливе світові. Це комірець-statement, який демонструє смак та естетичний розвиток його власниці.

Цей аксесуар стане у пригоді будь-де. Його можна просто взяти з собою на роботу, а ввечері доповнити свій діловий костюм разом з сережками та помадою і трансформувати образ з офісного у вечірній. Його можна міксувати з речами на щодень: романтичними або стриманими, жіночними або максимально базовими. Один комірець допоможе створити десятки образів у різних стилістиках, де зовнішній вигляд транслює внутрішні сенси. Замовити аксесуари можна на сторінці бренду в Instagram.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама
Loading...
Мода / Fashion news
Это интересно

Радість бути різною: нова колекція Reebok Club C Double Geо

Оновлена версія однієї з головних моделей кросівок Reebok в новій жіночої колекції бренду.

Хочешь больше узнать про "Тренды Моды"?
Гороскоп
Мода / Fashion news
Это интересно

Украинский бренд Over the Sea выпустил коллекцию купальников

Теперь можно быть самой женственной не только в их платьях, но и в бикини!

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Бренди Ozerianko bags та Klis презентували спільну колекцію сумок та шовкових твілі до свята Купала

Надихнувшись традиціями та магією купальської ночі, українські бренди Ozerianko bags та Klis створили тематичну Kupala collection.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.