Мімімі дня: Сергій Притула показав, як 2-річна донька робить йому манікюр

Cosmo

Сергій Притула останнім часом дедалі частіше публікує фото та відео з родиною. Нещодавно він розмістив у своїх Instagram-сторіз новий веселий ролик із 2-річною донькою Соломією, а також розповів про виховання своїх дітей. На відео, опублікованому в соцмережі, Соломія старанно фарбує татові нігті яскравим лаком. 

«А ви мені всі пальчики помалюєте? Чи тільки на одній руці?» — поцікавився у доньки ведучий «Хто зверху?» та «Діти проти зірок» (Новий канал). «І тут, і тут», — відповіла дівчинка. «А давайте потім ще мамі намалюємо?» — запропонував Сергій Соломії. Після цього дівчинка подивилася в камеру і радісно скрикнула, помітивши, що в якості оператора виступила її мама Катерина.

Сергій — тато не строгий, але вимогливий, до того ж, як до сина, так і до доньки.

«Строгість залежить не від ґендеру, а від поведінки, Коли Дмитрові було два роки, якісь зауваження були ідентичні тим, які зараз робимо Соломії. Звісно, що на даному етапі до Дмитра я більш вимогливий – хлопцеві 11 років. Це вже той вік, коли багато моментів у поведінці, в побуті, у розподілі власного часу мають бути ініційовані ним, а не дорослими. А поява дітей автоматично розвиває у тобі терплячість та наполегливість. Ну, і ще трошки «мімімішність» (усміхається)», — зізнався Сергій. 

5 5 3
Спецпроекты
Реклама
Loading...
Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: София Ричи

Здоровый экоизм: новые правила жизни, сознательная мода и эко инфлюэнсеры

Экологично меняем работу и освежаем резюме

Вогнали в краску: прокачиваем навыки по окрашиванию волос дома

Go out: как сделать каминг-аут безопасным для себя и безболезненным для твоего окружения

Дофаминовый фастинг: не столько диета, сколько новомодный способ перезагрузки


Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.