Must-see: календар із відомими українками, котрі розповіли, як суспільство ставиться до їхньої етнічної інакшості  

Cosmo

В Україні випустили особливий настінний календар на 2021 рік — його героїнями стали відомі неетнічні українки, які розповідають про ставлення українського суспільства до міжетнічних родин та, зокрема, жінок.

Календар під назвою «СВОЯ» зібрав історії тринадцяти героїнь — різних на вигляд та різних за етнічним походженням жінок, які живуть та реалізуються в Україні. Серед героїнь проєкту: популярна співачка Michelle Andrade, головна редакторка Української правди Севгіль Мусаєва, телеведуча Кароліна Ашіон, заступниця Міністра економіки України Світлана Панаіотіді, громадські діячки, фотографки, дизайнерки та та мисткині.

За задумом авторок, календар покликаний привернути увагу до мультикультурності українського суспільства, а також сприяти  подоланню негативних гендерних стереотипів та міжетнічних упереджень серед українців. 

«СВОЯ народилась після того, як ми з подругами почули історію тринадцятирічної дівчинки, яка живе і навчається в Києві. Через свій колір шкіри, вона щодня стикається із надмірною і часто негативною увагою. Нам захотілось показати цій дівчинці і тисячам тих, про історії яких ми не знаємо, що різних на вигляд і різних за походженням українок багато, і що кожна з них так само як і я — своя в Україні. Хочеться аби голос різноманіття був почутий, аби дівчатка та жінки, які стикаються з нетерпимістю, надихались історіями наших героїнь, і відчували себе своїми» —  Світлана Заліщук, співавторка ідеї.

Календар «СВОЯ» є колаборацією українських громадських діячок, професіоналів fashion-сфери та відомих українських брендів The Coat by Katya Silchenko, Kacharovska та Guzema. Кожен охочий може завантажити календар на сторінці проєкту в інтернет-виданні УП.Життя. 

Календар «СВОЯ» став першим етапом великої соціальної кампанії, яка передбачає випуск документального фільму про переваги та труднощі життя і реалізації жінок різного етнічного походження в Україні, публікації їхніх історій у мережі та українських медіа. 

Історії героїнь кампанії «СВОЯ» будуть публікуватись на порталі інтернет-видання УП.Життя та Instagram-сторінці кампанії. Окрім того, героїні кампанії закликають жінок неукраїнського етнічного походження ділитися у соціальних мережах своїми власними історіями під хештегом #SVOYA.

«Наші героїні уособлюють нову українську ідентичність як політичної нації, що об`єднує сильних і різноманітних. На 30-му, ювілейному році з дня проголошення Незалежності Україна продовжує творити свою нову ідентичність, невід’ємною частиною котрої є про-європейські прагнення та основоположні цінності демократії та захисту прав людини. Цей календар нагадуватиме і нашим політикам, і міжнародним партнерам про те, що Україна продовжує інтегруватися в європейський простір та поділяє основоположні цінності відкритого суспільства, мультикультурності та толерантності». Севгіль Мусаєва, героїня кампанії СВОЯ. 

Кампанія реалізується спільно з громадською організацією “Центр спільних дій”, виданням “Українська правда” за підтримки Швеції, Національного Демократичного Інституту (НДІ) та Міжнародного фонду “Відродження”.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама

Для wow-образов: 5 акцентных украшений, о которых мечтает каждая девушка

Стильные и безумно красивые. Такие ты точно захочешь заполучить в свою коллекцию.

Loading...

В wish-list: 10 крутых подарков на 8 марта, в которые мы влюблены

От идеального комплекта нижнего белья до стильного аромадиффузора, который станет отличной альтернативой свечам.

Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Палки в свои колеса: 5 признаков проявления женской мизогинии

С этим сталкивается практически каждая!

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Ксения Мишина

Давай без короны: как устроить вечеринку дома и выбрать подарки для близких

Новый год, новая ты: обещания самой себе и большой астропрогноз на 2021

Cosmo Beauty Awards: главные продукты года

Меняем секс к лучшему: новые реалии вашей близости

15 способов одеться тепло и нарядно


Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Инстаграмный интерьер: советы эксперта

Хочешь, чтобы твоя квартира выглядела более стильно и инстаграмно? Следуй советам профи!

Побачення, як у кіно: в Києві відтворили локації з улюблених фільмів

З «Амелі», «Аватар», «Приборкання норовливого» та «Кохання трапляється».

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.