«Нам всім потрібні обійми»: режисерка Катя Царик представила трейлер дебютного фільму

Cosmo

Режисерку Катю Царик по праву можна назвати одним з найвідоміших і найбільш затребуваних кліпмейкерів України. На її рахунку роботи з The Hardkiss, Джамалою, а її відеокліп для групи Kazka «Плакала» подивилося більше 370 мільйонів людей по всьому світу. Днями Царик презентувала перший трейлер дебютного короткометражного фільму «Обійми мене», де виступила як сценарист і режисер. Зйомки фільму пройшли за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури і інформаційної політики України в 2019 році.

Прокинувшись одного ранку молода жінка відчуває глибоку самотність, яку в силах знищити лише обійми її коханого чоловіка. Не отримавши їх, вона втікає на один день з дому. Відчуваючу гостру потребу бути захищеною, вона бігає столицею, не в силах втамувати свій душевний біль, який на рівні зі справжніми життєвими проблемами виглядає як маячня. Вона змінює маршрути з шаленую надією знайти втіху в обіймах першого зустрічного, ним стає колишній коханець, з яким вона не бачилась багато років...

«Цей фільм про самотність у відносинах. Кожен з нас потребує підтримки, уваги, турботи, в тому, щоб бути почутим і в почутті захищеності, яке може дати одна проста дія  обійми близької людини. Нам всім потрібні обійми. Ось про що це цей фільм», — говорить Катя.

За словами Каті, першим поштовхом до написання сценарію став калейдоскоп неприємних подій в її житті, одним з яких стала втрата батька.

«Відчуття порожнечі і самотності від того, що не стало твого найближчого захисника, було найпершим і дуже сильним. І в той момент, коли я дуже потребувала підтримки, коли мені необхідно було трохи більше уваги, в моїй родині, у моїх друзів відбувався вихор подій. Я спостерігала, що відбувається всередині мене, навколо мене, в чужих сім`ях, у друзів, і прийшла до одного простого висновку ми всі потребуємо в одній простой дії – в обіймах. Коли я завершила написання сценарію, він здався мені занадто особистим, зрозумілим тільки мені, хоча, звичайно, в ньому був якийсь мій крик душі. Першим, кому я показала текст, став мій чоловік. Коли він прочитав, то подивився на мене і сказав: «Я хочу, щоб ти це зняла». І це була перша така підтримка».

Але розпочати зйомки Царик змогла тільки в 2019 році. Кастинг на роль головної героїні тривав понад 3-х місяців, і в той момент, коли всі актори були затверджені, зйомки ледь не довелося відкласти. Одна з ключових сцен фільму відбувається в метро, ​​але через пандемію коронавіруса режисер і продюсери не могли отримати дозвіл на допуск знімальної групи в депо.

«Продюсери просили мене перенести цю сцену на іншу локацію, але для мене це було неможливим. Метро не було просто локацією, це місце мало і несло в собі певний сенс. Метро було метафорою життя. Буквально в останні хвилини, коли я вже готова була зовсім відмовитися від цієї сцени, якимось чарівним чином ми все-таки отримали дозвіл на зйомки в депо метро, ​​і в підсумку зняли сцену», — розповіла Катя Царик.

Зйомки короткометражного фільму тривали 4 дні, і, за словами режисерки, це були найщасливіші дні за всю її кар`єру.

Дебютний фільм Каті Царик «Обійми мене» був показаний в рамках кінофестивалю «Молодість». На широкий екран короткометражна історія про самотність вийде взимку 2022 року.

5 5 1
Фото: прес-служба
Спецпроекты
Реклама

7 лучших книг, которые стоит взять с собой в отпуск

Делимся новинками нон-фикшн и художественной литературы, которые точно скрасят твой отдых.

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.