«Найдобріший гівевей»: виграй iPhone від Маші Єфросиніної та фонду «Твоя опора»

Твоя жизнь / События
29 сентября 2020
Cosmo

Не минуло й місяця з релізу благодійної платформи dobro.ua, як команда проекту запустила ще один важливий інструмент, який покликаний зробити благодійність простішою та інтерактивнішою. Завдання dobro.ua — створювати якомога більше інноваційних та зрозумілих інструментів для залучення людей до добрих справ. Одним з таких інструментів на новій платформі стали «Заходи». 

У всьому світі, і в Україні зокрема, вже давно популярні події, кошти з яких йдуть на благодійність — від концертів зірок до ярмарок та лекцій за участі лідерів думок. Добро усе частіше набуває подієвого формату і створює абсолютно нову культуру сприйняття благодійності. Учасникам таких заходів легше і приємніше зробити свій внесок у благодійність, часом навіть не замислюючись про те, що за розважальною обкладинкою івенту стоїть вирішення складної соціальної проблеми.

«Такі інструменти в реальності змінюють ринок благодійництва та збільшують конверсії пожертвувань», — впевнено заявляють у фонді.

1 779 115 гривень — саме стільки вже зібрано на платформі dobro.ua за допомогою благодійних івентів і розіграшів різних подарунків та призів!

Після вдосконалення, інструмент заходів на dobro.ua дозволяє швидше і простіше долучатися до таких подій і підтримувати їх, а натомість отримувати винагороду — квиток, подарунок від організатора події або, наприклад, навіть можливість виграти останній iPhone!

Запуск «Заходів» стартує з масштабного розіграшу Iphone від Маші Єфросиніної та фонду «Твоя опора»! Зараз абсолютно кожен користувач може за свій благодійний внесок отримати новий телефон і врятувати життя дітей з вродженими вадами серця! Всі зібрані кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для дитячої операційної інституту Амосова, а ваш внесок у 200 гривень автоматично робить вас учасником даного благодійного розіграшу.

Інститут ім. Амосова — саме те місце, де діти з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. За статистикою, щорічно в цій медустанові обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України. За результатами обстежень, 700-750 малюків оперують. Однак, на жаль, обладнання, яке є запорукою порятунку, постійно зношується, а через критичне недофінансування придбати дорогу техніку заклад самостійно не в змозі.

Розіграш проходить з 00:00 29 вересня по 5 жовтня 18:00. Оголошення переможця буде 6.10.2020 о 12:00 в прямому ефірі на сторінці dobro.ua в фейсбуці.

У розіграші беруть участь пожертвування від 200 гривень. Приєднатися можна тут

 

5 5 1
Спецпроекты
Реклама

Это вкусно: кулинарный мастер-класс Elle Decoration

С участием  food-блогера и создателя сайта lacake.com Тони Латайко и бренд-шефа Miele Игоря Дубляк

COSMO / Тренды

Loading...
Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Несмотря на карантин: концерт Макса Барских состоится с соблюдением всех карантинных мер

Организаторы вынуждены перенести дату концерта, но он таки состоится. Когда — читай в материале.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Открытие бутика косметического бренда Marie Fresh Cosmetics в ТРЦ Lavina Mall

На презентации собрались известные блогеры, редакторы лучших глянцевых изданий и тематических онлайн-порталов.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.