Найкращі в 2019: топ-5 нових серіалів, які ти могла пропустити

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр из сериала,
Cosmo

Всі люблять серіали. Погодься, цей формат давно вийшов на один рівень з повним метром. Сьогодні автори не обмежують себе ні в темах, ні в бюджетах. Тому спостерігати за черговим шедевром - особливе задоволення. Cosmo пропонує тобі top-list серіалів 2019 року, які вже стали хітами. 

Чорнобиль

Один з найгучніших серіалів цього року. В рейтингах обігнав навіть “Гру престолів”. До речі, сам Джордж Мартін, автор престолівського сюжету, сказав, що “Чорнобиль” вартує всіх можливих нагород. І правда, треба віддати належне телеканалу HBO за таку деталізацію побуту й життя часів СРСР. Сюжет, в цілому, достовірно відтворює картину. Тому переглянути варто навіть з позиції історії . Хоча не забувай, це лише серіал. За достовірною інформацією звертайся до перевірених фактів.

Чому жінки вбивають

Детективна комедія, що ідеально пасуватиме цій п’ятниці і вам з подружками. Три різні жінки, три різні десятиліття, але спільна проблема. Окрім крутого сценарію і легкого гумору для нас дівчат, тобі сподобається і картинка. Дивитися обов’язково, якщо хочеш розслабитись і відпочити. Попереджаємо, звикання настає з першої серії.

Мертвий для мене

Чорна комедія про дружбу двох жінок з однаковою історією. Що робити, коли раптово втрачаєш близьку людину? Головні героїні обирають триматись разом і не припиняти вірити у happy end. Чудовий сюжет, якісні діалоги і хороша акторська гра - здається, це критерії гарного серіалу? Іншими словами, якщо на пам’ять знаєш кожну серію “Секс у великому місті”, тобі сюди.

Вбиваючи Єву

Схоже girl power - це лейтмотив серіалів 2019 року. Протистояння агента поліції Єви Поластрі й найманої вбивці Віланель виходить за рамки звичайної справи. Заплутаний сюжет і несподівана розв’язка - саме для тих, хто полюбляє гострі історії.

Сексуальне виховання

Не тільки цікавий, але й корисний серіал. Відверто про речі, які навіть з найближчими не завжди обговориш. Легкі жарти і правильний посил, аби згадати, як це - бути підлітком. Серіал із розряду “підліткових жанрів”, однак розрахований на дорослу аудиторію. Дивитись можна і треба.

Рейтинг / 0
5 5 6