Не роби так: 3 типові жіночі помилки на початку стосунків

Cosmo

Чимало дівчат мріють про кохання з першого погляду та весілля вже після кількох побачень. Але стосунки у реальному житі набагато складніші, ніж у наших мріях. Перш, ніж поринати у нову історію з чоловіком, варто навчитися терпінню. А ще — не брати до уваги стереотипи, які нам постійно навязує суспільство.

Саме ці два аспекти часто змушують жінок робити помилки у стосунках, які навіть не встигли розпочатися. Які саме, та чому їх варто уникати — розбирався Cosmo.

1. Ти постійно аналізуєш

Кожне його слово та рух провокує рій думок у твоїй голові. Ти наче вивчаєш його під мікроскопом й аналізуєш, аналізуєш, аналізуєш… У результаті, починаєш будувати плани, сумніватися, накручувати себе.

Радимо просто розслабитися і насолоджуватися проведеним часом разом. Перші три побачення не створені для того, щоб усвідомлювати свої почуття та емоції партнера. Тож, перед тим як щось аналізувати, навчись отримувати задоволення від життя. Звісно, ми не мотивуємо тебе бути легковажною. Та зауважимо, що чоловіки завжди оцінять твою легкість та невимушеність. Знайди свою золоту середину, адже надмірна серйозність може його відштовхнути.

2. Ти поспішаєш

Ваше третє побачення ще не встигло закінчитися, а ти вже вирішила під яку пісню ви танцюватимете ваш весільний вальс? Не потрібно лізти поперед батька в пекло. Нерідко ми , занурившись у світ своїх фантазій про світле сімейне майбутнє, зовсім забуваємо про теперішнє.

Твої думки та плани, які летять у майбутнє зі швидкістю світла, можуть його налякати. Чоловіки часто відчувають тиск, панікують і намагаються перервати будь-яке спілкування. Змирись: якщо ти закохалася з першого погляду, твоєму обранцю може знадобитися більше часу, щоб розгледіти в тобі дівчину своєї мрії.

3. Ти на нього тиснеш

Примус не можна назвати позитивним явищем на будь-якій стадії романтичних стосунків. А особливо на їхньому початку. Невже тобі не хочеться справді пізнати свого партнера, замість змушувати його думати, як і ти? Існує чимало інших способів досягнення бажаного. І це точно не впертість, гордість та вічне незадоволення ситуацією. Не будь у його очах примхливою скандалісткою.

Текст: Дар'я Андрійчук

5 5 6
Фото: кадр з фільму
Спецпроекты

Язык тела: 17 признаков того, что ты ему очень нравишься

Узнай о чувствах парня еще до того, как он откроет рот.

10 ежедневных привычек пар, которые остаются вместе навсегда

Если мечтаешь об отношениях из разряда «долго и счастливо», не пренебрегай этими простыми вещами…

Loading...
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

In love again: 5 простих способів освіжити стосунки 

Застосуй на практиці вже зараз!

Ты и он / Отношения
Надо прочитать

Тільки не це: 7 твоїх звичок, які дратують чоловіків

Не роби цього, якщо хочеш бути щасливою у стосунках. 

7 признаков того, что он по уши в тебя влюблен

Рассмотрим верные признаки того, что твой новый парень испытывает к тебе большое и светлое чувство.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.