Notino.ua: Parfumeria.ua змінила назву

Красота / Новинки
Cosmo

В липні 2018 року, інтернет-магазин парфумерії та косметики Parfumeria.ua, здійснив ребрендинг. Його метою було зробити сервіс глобальним, а також підкреслити, що проект — частина мережі Notino

Завдяки ребрендингу інтернет-магазин зможе познайомити українських клієнтів з принципами проекту. Якість залишиться на колишньому рівні, а ребрендинг торкнеться саме сайту: зміняться інтернет-адреса і адреса ел. пошти. Асортимент товарів широкий і буде містити все, що було доступно на Parfumeria.ua.

Акаунти користувачів будуть доступні без будь-яких змін. Відвідувачі зможуть скористатися накопиченими бонусами і залишаться учасниками акцій, пов'язаних з їх обліковим записом. Notino пропонує українським клієнтам європейський сервіс: тільки оригінальна парфумерія та косметика від кращих виробників.

Про Notino

Парфуми та косметика online, консультації фахівців, швидка доставка і широкий асортимент — все це про Notino. Компанія була створена в Чехії в 2004 році. Зараз Notino представлена в 22 країнах і продовжує розширюватися. Notino гарантує якість продукції і повертає гроші, якщо клієнт виявив будь-який дефект.

Партнери компанії — Peugeot и Air Slovakia. Notino тісно співпрацює з дистриб'юторами, тому серед її асортименту немає підробок або неякісного товару. Компанія також входить в Асоціацію електронного бізнесу, а кількість клієнтів перевищила 500 000 осіб.
 

Рейтинг / 0
4 5 3